Go Into the Light


Czy wy też tak macie, że wymyślicie sobie pewną rzecz i nie możecie jej znaleźć w żadnym sklepie?
Kiedy zobaczyłam spodnie u napotkanej dziewczyny (były to vintage, z podwyższoną talią), zachorowałam na nie do tego stopnia, że przejrzałam większość sklepów internetowych, stacjonarnych oraz ciuchlandów. Nigdzie nie mogłam trafić na te, które odpowiadałyby mi w stu procentach. Kiedy zaczęłam już wątpić, że gdziekolwiek uda mi się je znaleźć,  robiąc zakupy na sesję z dzieciakami, znalazłam moje dżinsy w Top Shop. Często bywa tak, że po zakupie zakładam ubranie jeden raz i odkładam głęboko na półkę. Z tymi spodniami jest inaczej i najchętniej nosiłabym je codziennie. W tym sezonie również zauroczona jestem minimalistycznymi okryciami wierzchnimi. Jasny, długi płaszcz jest na tyle uniwersalny, że nie wymaga strojnych dodatków.

English version:
Do you also have it that you visualize your dream clothes, and then you can't find it anywhere in shops? When I first saw this pair of jeans (vintage style with high waist), I desperately started looking for similar ones. I went to most, if not all, shopping centres, second hands, I seeked them on the Internet... and nothing. When I started losing hope to ever find my precious ones, I run into them in Top Shop making shopping for photoshoot with children. It often happens that I buy something, wear it once and then put it deep into a drawer. With those jeans the situation is different. I could simply wear them all the time.
This season I'm also enchanted by various minimalistic coats. Today's light, long coat is such universal that it doesn't require any other accessories.


płaszcz - Zara, spodnie - TopShop, buty - Zara, golf - no name

<b></b>
INSTAGRAM