Socks and Heels


Znalezienie idealnego płaszcza, w którym czułabym się dobrze nie należało do najłatwiejszych zadań. Kilkakrotnie przymierzałam się do kupna, ale za każdym razem czegoś brakowało, abym była usatysfakcjonowana w 100%. Długi płaszcz udało mi się znaleźć ze dwa lata temu w Topshop.
Spełnia on moje wszystkie kryteria: jest długi, ma skórzane wstawki oraz szeroki kołnierz. Dodatkowym jego atutem jest pasek w talii. „Urocze” skarpetki do szpilek to zdecydowanie to, co lubię. Moda modą i pewnie można by zarzucić, że jak osoba zakładająca skarpety do eleganckich butów może prowadzić warsztaty stylizacji i mówić o trendach, zasadach prawidłowego ubierania się. Tak na przekór modzie i wszystkim zasadom, założę je raz jeszcze do innego zestawu. Dla równowagi całego zestawu dobrałam szarą minimalistyczną spódnicę oraz bluzkę w podobnym stylu.

English version:
Finding the perfect coat wasn't the easiest task to do. I had tried on many coats before I found the one you can observe in the post. It's from Top Shop and it has all the features I like in coats: it's long, has leather (genuine!) sleeves, broad collar, and a belt at the waist. "Fancy" socks worn with high-heels is definitely something I love. Fashion is fashion, yet when it comes to its rules, I like to break them. One may claim how can I wear socks to heels, and run stylization workshops talking about trends at the same time? I simply can! Against fashion and all rules I'll wear them one more time to a different set (Stay tuned!). To complete my today's look I'm wearing a grey, minimalist skirt, and a similar sweatshirt.
 

trencz - TopShop, szpilki - Zara, torebka- Zara, spódnica - FIFI , bluza - Mysaru,
okulary - Brylove 

<b></b>
INSTAGRAM