akcja charytatywna tk maxxCHARYTATYWNA AKCJA #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET W TK MAXX 

Do TK Maxx trafiła kolejna porcja charytatywnych produktów, dochód ze sprzedaży których wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA. Tym razem w ofercie dostępne są m.in. skarpetki w świąteczne wzory. Dodatkowo, chcąc pomóc jak największej liczbie dzieci, tegoroczne Mikołajki TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWĄTECZNYCH SKARPET – każdy, kto wesprze akcję w social mediach używając #dzienswiatecznychskarpet i pokaże charytatywne skarpetki sprawi, że TK Maxx przekaże dodatkowe środki na rzecz programu.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę wziąć udział w akcji charytatywnej i pomóc w tak szczytnym celu. Skarpetki są urocze, kosztują naprawdę niewiele, a tak niewiele dla innych może okazać się ogromną pomocą, kiedy złączymy siły. Liczę na Was! 

Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Program uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu.
Jak Wy możecie pomóc?

Każdy kto podzieli się zdjęciem świątecznych skarpetek (tych z TK Maxx lub innych z dowolnym motywem Świąt) na swoich kanałach social media wraz z oficjalnym hasztagiem akcji #dzienswiatecznychskarpet i oznaczeniem partnerów programu @TKMAXX i @AKADEMIAPRZYSZŁOŚCI sprawi, że marka przekaże dodatkowe środki. Każdy post wspierający akcję równa się dodatkowe 5 zł brutto.


POMAGANIE JEST FAJNE!
 <b></b>
INSTAGRAM