W.KRUK: PART III - ROMANTYCZNA"Detal, który zmienia wszystko" W.KRUK, to kolejna odsłona kampanii, którą tym razem to Wy wybraliście dla mnie. Czas zmierzyć się z Kobietą Romantyczną.

KOBIETA ROMANTYCZNA - Radosny uśmiech jest Jej największą ozdobą. Dobiera do niego pastelowe, zwiewne stylizacje, które podkreśla subtelną biżuterią. Kolorowe kamienie w oprawie srebra i złota nadają Jej dziewczęcego charakteru. Uwielbia urokliwe DETALE, delikatność jedwabiu i torby, które nosi założone przez ramię. Jest Kobietą Romantyczną.

To jak to jest ze mną? Czy jestem kobietą romantyczną? Nie uśmiecham się do zdjęć (ale uwierzcie mi, że w życiu codziennym robię to często), nie lubię kolorów pastelowych, ale nie jest tak źle - delikatnej biżuterii mówię TAK. Sami widzicie, że od samego początku pojawiają się lekkie trudności jednak nie poddałam się i walczyłam do końca. Delikatna satynowo-jedwabna sukienka w połączeniu z białą bluzką z szerokimi rękawami to właśnie jest ta część "romantyzmu". Stylizację przełamałam ciężkimi, za długimi dżinsami. Nie zapomniałam także o dodatkach, gdyż to właśnie detal potrafi zmienić wszystko. Do tego zestawu wybrałam z asortymentu marki W.KRUK pudełkową torebkę (mój ulubiony model), czarne okulary ze srebrnym wykończeniem oraz jedwabną chustę w kwiaty, którą tym razem przewiązałam wokół nadgarstka. Myślicie, że tym zestawem dostałabym koronę KOBIETY ROMANTYCZNEJ? Pewnie nie, ale ja czułam się w takim zestawieniu wręcz rewelacyjnie.

 
torebka/bag - W.KRUK (HERE)
okulary/sunglasses - W.KRUK (HERE)
pierścionki/rings - W.KRUK (HERE, HERE or HERE)
chusta/scarf - W.KRUK (HERE)
sukienka/dress - POZERKI (HERE)
bluzka/blouse - ZARA
spodnie/jeans - ZARA
buty/shoes - ALDO

<b></b>
INSTAGRAM