w.kruk: konkurs


Warsztaty projektowania, które odbyły się w Poznaniu z marką W.KRUK to nie tylko wiedza, którą wynieśliśmy ze spotkania, ale także możliwość sprawdzenia swoich sił w "projektowaniu". Tak jak wspominałam we wcześniejszym wpisie (TUTAJ), na blogu pojawił się konkurs w którym możecie wygrać zaprojektowany specjalnie dla Was choker.
Przygotowałam dość prosty/klasyczny naszyjnik. Chciałam, żeby był uniwersalny. Ma pozłacaną zawieszkę, delikatną aksamitkę i zapięcie z logo "Style On". Ten, który zostawiłam dla siebie jest trochę bardziej "zakręcony". Na aksamitce zawiesiłam dodatkowo łańcuszek. 
ZASADY KONKURSU:

- Stwórz kolaż zestawu jesiennego z WYKORZYSTANIEM prezentowanego wyżej CHOKER'A oraz AKCESORIÓW W.KRUK (dostępnych TUTAJ). Do naszyjnika wybierzcie torebkę, okulary, chustę ze strony W.KRUK. Ubrania z poniższego kolażu pochodzą ze sklepu ZARA. Wy możecie, oczywiście wybrać inny sklep, albo możecie wykorzystać swoje ubrania. Pamiętajcie, że ma mieć to jednak formę kolażu i musi pojawić się w nim choker oraz akcesoria W.KRUK - ubrania dowolne.
- Możecie także wykorzystać swoje zdjęcie stylizacji (bez dodatków) i dobrać do niej ze strony W.KRUK akcesoria (poniżej na zdjęciu chusta, torebka, okulary). Pamiętajcie, że musi także pojawić się CHOKER.
- Oczywiście liczę na Waszą kreatywność - moje propozycje to tylko sugestia dla Was. Mogą pojawić się także ciekawe napisy, różnorodne tła, jakieś szalone kolory. Zaskoczcie mnie!

- W każdej pracy musi znaleźć się zdjęcie CHOKER'A oraz AKCESORIÓW W.KRUK

- Każdy może wysłać maksymalnie dwie prace.

- Konkurs rozpoczyna się 30.10.2016 a kończy 8.11.2016.

- Prace konkursowe wysyłamy wyłącznie na email: kinga.dressup@gmail.com 

- Zdjęcie CHOKER'A użyjcie z tego wpisu
 

POWODZENIA!

<b></b>
INSTAGRAM