W.KRUK NEW COLLECTION


Dzisiaj miałam okazję uczestniczyć w premierze biżuterii oraz limitowanej kolekcji akcesoriów marki W.KRUK. Osobiście jestem oczarowana. Pozytywna aura unosiła się od pierwszych chwil przybycia na miejsce, które moim zdaniem było idealnie dobrane do dzisiejszej okazji. 
Najważniejsze jednak to sama kolekcja. "Detal, który zmienia" to hasło kampanii marki W.KRUK. To właśnie detal definiuje i określa charakter. Detal doskonały to ten, który zmienia. Limitowana kolekcja akcesoriów sygnowana W.KRUK,  jest podzielona na sześć "sekcji" - KOBIETA: SZYKOWNA, MIEJSKA, SILNA, ZMYSŁOWA, ROCKOWA, ROMANTYCZNA. Bogata selekcja biżuterii odzwierciedla różnorodne inspiracje projektantów. Kolekcje obejmują propozycje od ponadczasowej klasyki po nowoczesny minimalizm. Akcesoria wykonane są ze szczególną starannością, widoczną w jakości wykończenia, idealnym doborem skór oraz detali, takich jak elementy biżuteryjne zdobiące torby i okulary. Oczywiście panowie także znajdą coś dla siebie.

Niebawem więcej szczegółów odnośnie całej kampanii, w której będę miała przyjemność uczestniczyć. Którą KOBIETĄ jestem? Która odzwierciedla najlepiej mój charakter i osobowość? Bądźcie czujni.KOBIETA SZYKOWNA - uwielbia dodatki. Ma instynkt pozwalający łączyć ze sobą DETALE, których inni nigdy nie spróbowaliby ze sobą zestawić. Jej styl inspiruje, a barwna osobowość zachwyca. Jest kolorowym ptakiem, który kocha retro, duże formy i barwne wzory.

KOBIETA MIEJSKA - Nieustannie w ruchu. Przyjrzyj się jej dokładnie, zanim znowu zniknie Ci z oczu. Kocha niebanalną biżuterię. Nie rusza się bez okularów przeciwsłonecznych i ma niezliczoną ilość pomysłów na to, jak nosić jedwabną chustę. Poznasz Ją po świetnym guście, wyjątkowych DETALACH i szalonej fantazji.


KOBIETA SILNA - Oszczędna elegancja, starannie dobrane akcesoria, jakość w każdy celu. Styl biznesowy to domena Kobiety Silnej, która nie godzi się na kompromisy. DETALE, które wybiera reprezentują przywiązanie do najlepszego wzornictwa i zwracają uwagę na nowoczesną linię. Kiedy widzisz Ją spieszącą na spotkanie - niezależenie od okoliczności - wygląda wprost perfekcyjnie.


KOBIETA ZMYSŁOWA - Ma magnetyczne spojrzenie, eteryczny głos. Przyciąga wyjątkową urodą, którą akcentuje starannie wybranymi DETALAMI. Kobieta Zmysłowa doskonale wie, czego pragnie, a swoje piękno podkreśla ponadczasową biżuterią. Kocha tajemnicze, stonowane barwy. Wybiera akcesoria, które uwodzą klasycznym wzornictwem. 

KOBIETA ROCKOWA - Czerń i DETALE, od których nie można oderwać wzroku. Kobieta Rockowa to dziewczyna z charakterem. Podkreśla go wyrazistą biżuterią i stylowymi akcesoriami. Imponuję odwagą, nie boi się eksperymentować. Nic, co ma na sobie, nie jest przypadkowe.


KOBIETA ROMANTYCZNA - Radosny uśmiech jest Jej największą ozdobą. Dobiera do niego pastelowe, zwiewne stylizacje, które podkreśla subtelną biżuterią. Kolorowe kamienie w oprawie srebra i złota nadają Jej dziewczęcego charakteru. Uwielbia urokliwe DETALE, delikatność jedwabiu i torby, które nosi założone przez ramię. Jest Kobietą Romantyczną.

<b></b>
INSTAGRAM