STREET STYLE: KAPPAHL LOOK


Czasami w garderobie wystarczy kilka klasyków, aby móc skompletować fajne zestawy. Te "klasyki" zdecydowanie są moją ba w tworzeniu stylizacji
Jeśli lubicie rzeczy uniwersalne, ponadczasowe to zachęcam wszystkich do zapoznania się z bardzo ciekawą akcją KAPPAHL. Mowa tu o "TIMLESS FASHION". Są to ubrania, które łatwo można ze sobą łączyć i nadają się na każdą okazję. Materiały dobrane są z największą starannością i dokładnością. Ja wybrałam z tych kilku rzeczy czarną marynarkę, która pasuje do wszystkiego (czekam jeszcze na czarny płaszcz i szary sweterek). Można założyć ją do białej, błękitnej koszuli, ale także do zwykłego t-shirtu. Kwestia zestawienia i zmienia się jej charakter. Moja stylizacja jest prosta, ale za sprawą kilku dodatków mam nadzieję, że nie nudna. Pasiasty golf, marynarka i czarne dżinsy to na pewno mój klasyk w sezonie jesienno/zimowym.

To co wyróżnia również markę KAPPAHL to także zrównoważona moda. Działania marki zebrane w ramach koncepcji „Future Friendly Fashion”, które obejmują bardzo szeroki zakres prac: od świadomego doboru materiałów oraz zmniejszonego zużycia wody i środków chemicznych po pielęgnację odzieży i zbiórkę tekstyliów. To co jest również ważne to, aby produkty były przystępne cenowo i wykonane z poszanowaniem ludzi i środowiska.
Jak Wam podoba się ta koncepcja? Mi szczerze - bardzo i z chęcią wspieram takie akcje! marynarka/jacket - KAPPAHL
golf/turtleneck - KAPPAHL
spodnie/jeans - KAPPAHL
buty/shoes - & OTHER STORIES
okulary/sunglasses - CELINE
pierścionki/rings - W.KRUK

<b></b>
INSTAGRAM