Citroën: Wizyta w salonie


Dzisiejszy wpis jest prosto z salonu Citroen. Z samego rana miałam okazję przyjrzeć się z bliska ofercie marki i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla mnie model samochodu, który będzie mi towarzyszył przez najbliższe tygodnie. Cała akcja z Citroen będzie trwała dwa miesiące. W tym czasie pojawią się wpisy na blogu (obserwujcie mnie także na FB oraz IG) ukazujące moją podróż po Polsce z Citroen. Zwiedzając kraj pragnę skupić się na popularnych miastach, które idealnie współgrają zarówno z samochodem, jak i moim stylem. Swoją podróż zaczynam od Krakowa, następnie odwiedzam Zakopane. Pojawię się także w Kazimierzu Dolnym... i kto wie gdzie jeszcze. 

Do swoich podróży wybrałam model Cactus Rip Curl, dzięki czemu wyjazdy staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Będziecie mogli zobaczyć samochód w podróży, w ciekawych miejscach w danych miastach oraz oczywiście moje stylizacje przygotowane z myślą o całej tej akcji. Dlaczego akurat marka Citroen? Uwielbiam podróżować stąd też pomysł na zorganizowanie takiej współpracy, która ma na celu poznanie bliżej różnych zakątków Polski. Marka Citroen jest otwarta na świeże i ciekawe projekty. Wybór Cactusa to zdecydowanie dobra decyzja. Samochód jest kompaktowy i ma bardzo ciekawy, wyróżniający się design. Zrodził się pomysł, żeby to właśnie on towarzyszył mi w podróży, ponieważ zrobił na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie i mam nadzieję, że sprawdzi się równie idealnie w trasie. Oczywiście można byłoby podróżować pociągiem (to również ma swoje zalety), ale samochodem będzie na pewno zdecydowanie łatwiej, wygodniej i przyjemniej. Zależy mi na uchwyceniu różnych chwil, miejsc, co innym środkiem transportu nie byłyby możliwe. Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć przygodę z Cactusem.

Ps: Wybrałam perłowy kolor z brązowymi Air bumpami. We wnętrzu natomiast dominuje czerń przełamana czerwonymi detalami.

Kochani dla Was również coś mam. Zapraszam Was do zapoznania się z  aplikacją na https://enjoycitroen.pl, gdzie możecie wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu, poznać ofertę marki, a dodatkowo zgarnąć nagrody: już w przyszłym tygodniu do wygrania vouchery na lot czarterowy z Neckermannem.

English version:
Today's post is straight from Citroen salon. Early in the morning I had a chance to look closer at the company's offer and choose the perfect companion for the upcoming weeks. My adventure with Citroen is going to last two months and during this time on the blog (as well as on FB and IG) I will post my looks photographed during the trip to the most popular cities in the South of Poland. I liked all Citroen cars, however Cactus, through it's standing out design, grasped my attention most. I truly believe it will enrich my trip and we will make really good friends. The first impression of the car is outstanding (my personal favourite is the panoramic roof) and I can't wait to embark on the road.bluzka/blouse - ZARA
kamizelka/vest - ZARA
spodnie skórzane/leather pants - VINTAGE
buty/shoes - 7MIL
torebka/bag - COCCINELLE
okulary/sunglasses - DIOR 

Zdjęcia zrobione w salonie CITROEN/ALEJA KRAKOWSKA 206

<b></b>
INSTAGRAM