Citroën: KRAKÓW part IZaczęliśmy przygodę z Cactusem i wyruszyliśmy w pierwszą podróż do Krakowa. Wybór tego miasta był dość oczywisty z racji na to, że jest to jedno z bardziej klimatycznych w Polsce i wiąże się z nim wiele wyjątkowych, osobistych wspomnień. Wbrew prognozom pogody deszcz się nie pojawił więc mogliśmy spacerować do woli.

Kraków jest naprawdę bardzo piękny. Zwiedzając miasto stwierdziliśmy, że sesje na bloga moglibyśmy robić tak naprawdę w każdym miejscu. Jestem pewna, że wrócimy tu nieraz, choćby po to, żeby znów wstąpić do niesamowitego baru w stylu kubańskim, czy zjeść kultową zapiekankę na Kazimierzu.

Podróż trwała kilka godzin w jedną stronę. Duża swoboda regulacji siedzenia w samochodzie sprawiła, że jako bardzo niska osoba nie miałam problemów z widocznością na drodze. Czułam się naprawdę bezpiecznie, a z funkcją tempomatu chyba zaprzyjaźnię się na dłużej. Cała podróż kontrolowana była nawigacją, która jest dla mnie bardzo ważnym elementem w samochodzie. Nie znam miast na tyle dobrze, żeby poruszać się swobodnie. Duży, dotykowy panel ułatwił dojazd w wyznaczone miejsca. Atutem samochodu jest też na pewno to, że posiada bardzo duży bagażnik (może nie tak duży jak moja garderoba, ale zmieściłam w nim wszystko to czego potrzebowałam).

Tego dnia postawiłam także na wygodę jeśli chodzi o stylizację. Wybrałam ostatnio ulubioną sukienkę od LeBRAND oraz nie zapomniałam o dodatkach, które są uzupełnieniem mojego zestawu.

Kochani dla Was również coś mam. Zapraszam Was do zapoznania się z aplikacją na https://enjoycitroen.pl, gdzie możecie wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu, poznać ofertę marki, a dodatkowo zgarnąć nagrody: już w tym tygodniu do wygrania vouchery na lot czarterowy z Neckermannem.


English version: 
Our trip with Cactus has finally started and we embarked to Krakow. The choice was pretty simple and obvious, as it is one of the most beautiful and climatic cities in Poland. Despite not so optimistic weather forecast it didn't rain so we could fully enjoy our stay. I'm sure we will come back soon even just to visit a Cuban pub or to eat famous Zapiekanka in Kazimierz (a must!). 
The journey itself was pure pleasure. Thanks to navigation and cruise control system (which I fell in love with) we reached our destination in no time and far from being exhausted. Another advantage of the car is large trunk. You can believe me I didn't limit myself to taking one pair of shoes, however, I didn't have any problems with packing everything I needed to pack. 
The trip was all about comfort. I don't only mean comfort of driving, yet also the one of my style.
For this reason I chose a beautiful black dress by LeBRAND and complemented it with various accessories.sukienka/dress - LeBRAND (HERE), pasek/belt - ASOS, buty/shoes - ZARA,
okulary/sunglasses - DIOR,  
torebka/bag - LOUIS VUITTON, pierścionki/rings - W.KRUK (HERE)

<b></b>
INSTAGRAM