STREET STYLE: OVERSIZED SUIT


Trendy jesień/zima 2015-2016 podpowiadały, że zostajemy w komitywie z szerokimi spodniami. Zapewne mogliście również przeczytać, że sprawdzą się one najlepiej na wysokich kobietach. Zgodzić się trzeba, ale... #shortistrendy i wychodząc poza wszystkie schematy u mnie zobaczycie zestawienia, które mogą wzbudzać nieprzychylne komentarze. Ciągle to powtarzam, że jeśli czujecie się dobrze w tym, co zakładacie na siebie to noście to. Ja często ratuję się wysokimi obcasami, bo męskie sylwetki wyjęte prosto z lat 70-tych trafiają w mój gust doskonale.

PS: Zastanawiacie się pewnie po co robimy analizę sylwetki i dobieramy ubrania, które są najlepsze do danego typu? Ponieważ są osoby, które nie lubią eksperymentować i wolą trzymać się pewnych, sprawdzonych zasad. Każdy ma prawo wyboru i to, że ja zakładam na siebie "za duże" ubrania nie oznacza, że każdy musi. Chciałabym podkreślić, że bardzo ważna jest osobowość i indywidualne podejście do osoby/klienta.

English version:
Trends for the current season suggested that loose trousers would be a hit. It is true that such pants look best on tall people, however... #shortistrendy. Breaking many fundamental rules I'll try to prove to you and convince you (or not) that one can look good not only by conforming to any rules. What matters most in fashion is individuality and creativity. Remember that!


marynarka/jacket - Zara (similar HERE, HERE, HERE, HERE or HERE)
spodnie/pants - Zara (similar HERE, HERE or HERE)
płaszcz/coat - vintage (similar HERE, HERE, HERE, HERE, HERE or HERE)
okulary/sunglasses - RayBan (HERE)

<b></b>
INSTAGRAM