STREET STYLE: MIU MIU


Styl boho idealnie wpisuje się w jesienną aurę. Mimo, że zdjęcia robione były dawno (niestety zapomniałam o tej sesji wcześniej), to myślę, że spokojnie mogłabym się tak samo ubrać teraz, zarzucając dodatkowo płaszcz na siebie. No dobrze, buty również zmieniłabym, sandały chowamy głęboko do szafy.
Spodnie należą do jednych z ulubionych. Uwielbiam ten fason, gdyż daje całkiem ciekawy efekt wydłużenia nóg (oczywiście w duecie z obuwiem na wyższym obcasie). Skórzana narzutka z frędzlami jest marki Zara, ale można ją znaleźć w Second Choice, w którym do kupienia są zarówno ubrania od najlepszych projektantów, jak i z sieciówek. Koniecznie zajrzyjcie na Mokotowską!

English version:
Boho style perfectly fits the current season. Despite the fact that the photos were shot a few weeks ago I truly believe I could wear the same set today (well, maybe I would change the shoes and add a warm coat). I really love this cut of the trousers, as it creates this highly desired impression of long(er) legs. Of course wearing high-heels helps as well.
 narzutka/leather jacket - ZARA/SECOND CHOICE (HERE)
top - H&M  (similar HERE, HERE, HERE, HERE)
spodnie/jeans - H&M STUDIO (similar HERE, HERE or HERE)
torebka/bag - MIU MIU/SECOND CHOICE (HERE)
biżuteria/jewelry - NOMINATION (HERE and HERE)
okulary/sunglasses - RAYBAN (HERE)

<b></b>
INSTAGRAM