Klasyka zawsze w modzie. Uniwersalna kamizelka i okulary Celine.
Jeśli widzieliście ostatni post to zapewne wiecie, że w Perfect Vision na hasło "Style On" dostaniecie w promocyjnej cenie okulary CELINE. Akcja Celine to nie tylko duży rabat, ale także moje stylizacje w okularach tej marki.
Dzisiejsza to klasyka w ulubionej kamizelce. Mogliście ją zobaczyć u mnie na blogu już w wielu stylizacjach. Jestem zdania, że warto mięć w swojej szafie ponadczasowe ubranie i że można je nosić na różne sposoby. 
Dodatkiem do stylizacji jest nowa torebka i okulary Celine w kolorze brązowym (model CL 41027/S). Długo zastanawiałam się nad zakupem odpowiedniej torebki, która będzie pasowała do większości moich ubrań. Postawiłam na większą, ale na tyle uniwersalną, aby pasowała zarówno do eleganckich, jak i codziennych zestawów. Padło na markę Coccinelle. Myślałam o zakupie, któregoś z modeli Michael Kors, jednak ich wysyp na ulicach sprawił, że chciałam coś mniej oczywistego.

Zapraszam do śledzenia mojego konta na INSTAGRAM.  

English version:
If you've seen the latest post you probably know that together with Perfect Vision I'm running Celine campaign during which you will be able to buy the glasses at a discounted price, and all my sets will incorporate Celine sunglasses. Today's set is my favourite vest, which you could see on my blog many times. I believe everyone should have timeless, universal clothes they could wear in many different ways on many different occasions. I complemented the look with a new bag and brown Celine sunnies (model CL 41027/S). I'd been pondering long before I bought the bag. I wanted something universal, bigger, yet suitable for all occasions. My final choice was the bag by Coccinelle. Initially I thought about something by Michael Kors, but omnipresence of the brand made me decide on something less obvious.

Follow me on INSTAGRAM!  
kamizelka - Zara, top - River Island, spodnie Zara kids, buty - TopShop, torebka - Coccinelle, okulary - CELINE

<b></b>
INSTAGRAM