Stylizacja na wieczorne wyjście ze znajomymi i kilka słów o sklepie Vip Republic - oszuści!

Kolejna stylizacja z cyklu "Akcja Celine". Tym razem przedstawiam wam granatowe Celine CL41802/S. Na hasło StyleOn w salonie Perfect Vision na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie dostaniecie okulary w promocyjnej cenie.
Dzisiejszy zestaw przygotowany z myślą o wieczornym wyjściu ze znajomymi. Płaszcz jest cienki i moim zdaniem idealny na chłodniejsze, letnie spacery. Jestem ciekawa jak spisze się w okresie jesiennym, ale póki co cieszmy się dobrą pogodą.

Zapraszam do śledzenia mojego konta na INSTAGRAM.   

Odbiegając od tematu stylizacji, parę słów o sklepie VIP REPUBLIC.

Sklep widmo? Tak, dałam się nabrać na atrakcyjne ceny. Kilka osób prosiło mnie, abym dała znać jak przyjdą Converse. Niestety buty nie doszły, telefonów nie odbierają, na wiadomości nie odpisują. Minęło już sporo czasu i wiem, że straciłam pieniądze. Zostało oszukanych mnóstwo ludzi i póki sklep ciągle widnieje, wiszą billboardy w miastach, to niestety takich osób może być więcej. Nie kupujcie nic z tego sklepu. Mam nadzieję, że konsekwencje zostaną szybko wyciągnięte. Całą sprawą zajęła się także Gazeta Wyborcza:

English version:
Today's look was prepared solely for an evening meeting with friends. The coat may seem warm and heavy, but believe me - it serves decorative purpose only (well, almost). The set is perfect for chilly summer walks. I'm really curious whether it's going to be prectical in autumn. In the meantime, however, enjoy our beautiful summer weather.

Follow me on INSTAGRAM!   

  płaszcz - Berska, sukienka - COS, buty - TopShop, okulary - CELINE, torebka - Coccinelle, 

<b></b>
INSTAGRAM