beauty: chanel CRUISe collectionCHANEL CRUISE COLLECTION 2019

 

DUO BRONZE ET LUMIÈRE
Dwuczęściowy puder, w skład którego wchodzi matowy bronzer oraz opalizujący rozświetlacz, dostępny w dwóch harmonijnie skomponowanych wersjach: Clair i Medium.

LES 4 OMBRES
Paleta czterech kolorów matowych i opalizujących: platynowobrązowego, nikłego karmelu, różowobeżowego i brązowego. Organiczne i metaliczne odcienie nadają spojrzeniu promienny wyraz.

OMBRE PREMIÈRE GLOSS
Migoczący, złoty lub srebrny błyszczyk do powiek, który rozświetla spojrzenie. 

STYLO OMBRE ET CONTOUR
Dzięki średniej grubości zakończeniu STYLO OMBRE ET CONTOUR można używać jako kohla, eyelinera lub cienia do powiek. Jego kremowa, jedwabista konsystencja sprawia, że gładko sunie po skórze i wzdłuż konturu oka, umożliwiając łatwą i intuicyjną aplikację w łagodny sposób. Trwała formuła STYLO OMBRE ET CONTOUR zachowuje intensywny kolor przez cały dzień.
ROUGE COCO GLOSS
CHANEL prezentuje ROUGE COCO GLOSS: nowy nawilżający błyszczyk o intensywnym połysku. Produkt dostępny jest w apetycznej palecie odcieni: intensywnych, opalizujących, przezroczystych lub lakierowanych, zapewniających różnorodne efekty makijażu - od najbardziej transparentnych, po najbardziej kryjące.

ROUGE COCO FLASH 
ROUGE COCO FLASH w mgnieniu oka ukazuje swoje prawdziwe kolory pod przezroczystą nasadką. Dzięki delikatnie sunącej po skórze, topniejącej i ultranawilżającej formule łatwo nałożyć ją na usta jednym pociągnięciem. Po zetknięciu się z ustami formuła pomadki przeobraża się w błyszczący olejek, zapewniając uczucie absolutnego komfortu.
<b></b>
INSTAGRAM