beauty: chanel les beiges


 LES BEIGES CHANEL COLLECTION
1. PODKŁAD EAU DE TEINT

Pierwszy, świeży niczym woda podkład marki CHANEL.
Ta ultralekka, nawilżająca i błyskawicznie odświeżająca formuła zawiera 75% wody. Uzyskane za pomocą technologii mikrofluidyki mikrokropelki, zawierające zamknięty w nich pigment, w kontakcie ze skórą wtapiają się w nią, by zapewnić efekt promiennej, naturalnie wyglądającej cery. Dzięki działaniu retuszującemu i wygładzającemu produkt nadaje cerze jednolity wygląd i pozwala uzyskać tak bardzo delikatny i przejrzysty efekt kryjący, że struktura skóry pozostaje widoczna.

2. KOLEKCJA NATURALNYCH CIENI DO POWIEK LES INDISPENSABLES

Gama pudrowych i kremowych formuł cieni, które doskonale ze sobą współgrają, pozwalając uzyskać różnorodny makijaż oczu – od naturalnego po wyrafinowany. Miękkość tych formuł umożliwia łatwą aplikację i harmonijne rozcieranie.

3. PUDER NATURALNY EFEKT ZDROWEGO WYGLĄDU

Kreację skrywa legendarna puderniczka CHANEL, która po raz pierwszy przywdziała ponadczasowy odcień beżu Gabrielle Chanel. Duże, otwierające się szeroko lusterko oraz pędzelek w kształcie półksiężyca sprawiają, że aplikacja produktu jest jeszcze łatwiejsza.
Efekt: cera emanuje blaskiem jak po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu. Twarz jest promienna i naturalnie piękna.


4. BALSAM DO UST HEALTHY GLOW 

Balsam, który nawilża usta i ożywia ich naturalny kolor. Wtapiający się i komfortowy, zapewnia transparentny efekt makijażu i zdrowy blask.
Dostępny w kilku delikatnych odcieniach, adaptuje się do każdej karnacji. Formuła wzbogacona w witaminą E i masło moringa odżywia i chroni usta w ciągu dnia.

<b></b>
INSTAGRAM