TK MAXX: PERFECT GIFTS
W poszukiwaniu idealnych świątecznych prezentów udałam się do TK Maxx. To miejsce skrywa w sobie wszystko. Znajdziemy dział dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci, dział dla domu, akcesoria, obuwie. Nie zabraknie też czegoś dla osób, które kochają dodatki do wnętrz. Oczywiście wszystko pod ręką w cenach jak zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. 

Dodatkowo zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie TK Maxx. Macie ochotę na prezenty przez cały rok? Jak to możliwe? Odpowiedź znajdziecie TUTAJ
Moje propozycje dla Was podzieliłam na trzy grupy: wybrałam prezent dla NIEJ, dla NIEGO oraz skupiłam się na wyborach dla DOMU.

Sprawdźcie jakie perełki znalazły się w moich zestawieniach.


DLA NIEJ


DLA NIEGO


DLA DOMUMam także propozycję dla osób, które nie są pewne w wyborze tego idealnego prezentu. Kartka upominkowa może okazać się doskonałym wyborem. Możemy ją doładować na maksymalną kwotę 999,99zł i bez obaw wręczyć ją ukochanej osobie. Karta jest bezterminowa, można ją wykorzystać w każdym TK Maxx na terenie całej Polski. Dodatkowa ma najróżniejsze wzory, a kupić ją możną również online TUTAJ.
Zachęcam także wszystkich do skorzystania z wyszukiwarki sklepów TK Maxx: http://www.tkmaxx.pl/znajdz-sklep

ph: MAGDA WIECZOREK

<b></b>
INSTAGRAM