street style: tk maxx bags


W TK Maxx markowe okazje są dostępne każdego dnia! 

Listopad w TK Maxx stoi pod znakiem wyjątkowo dużych, tematycznych dostaw. 
Na przełomie października i listopada zakupowe szaleństwo czekało na miłośników butów! 

Obecnie trwający tydzień (aż do 8 listopada!) to doskonały moment na zakup idealnej torebki – wieczorowej, podróżnej czy na co dzień, która zmieści wszystkie niezbędne nam przedmioty. Ja wybrałam torebkę w kolorze khaki z ciekawym printem, szarą z dużym zapięciem oraz czarną - uniwersalną, która będzie pasowała do wszystkiego. 
Kolejny tydzień ucieszy wielbicieli luksusowego szyku, ponieważ obfitować będzie w perełki od największych projektantów! Ponadczasowe sukienki, najmodniejsze swetry czy spódnice z najnowszych kolekcji to tylko namiastka tego co pojawi się w sklepach. 
Czwarty tydzień to święto dla wszystkich tych, dla których kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu! Do TK Maxx trafi wyjątkowo dużo akcesoriów do gotowania, produktów spożywczych z całego świata czy też wyjątkowych rodzajów zastawy w najróżniejszych kolorach i wzorach! 

Ostatni, piąty tydzień to okazja na upolowanie wyjątkowego asortymentu dla mężczyzn. W sklepach czekać będą zarówno garnitury, klasyczne spodnie, ale też bluzy treningowe i kolorowe t-shirty.
W TK Maxx znajdziemy wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
<b></b>
INSTAGRAM