tk maxx: perfect shoesPLANY NA NIEDZIELĘ WOLNĄ OD HANDLU?  

Nie umiem odmówić sobie długich spacerów z najbliższymi w niedzielę. Kiedy tylko pogada na to pozwala staram się aktywnie spędzać wolny czas. Lubię te wspólne chwile, w których odkrywamy miasto. Czy to spacer w parku, czy w samym centrum zawsze sprawia to niesamowitą przyjemność. Wybieram wtedy wygodny zestaw - ulubione dżinsy, t-shirt lub bluza oraz ciekawe buty. Uwielbiam klapki, które dla mnie są wygodniejszymi butami niż tenisówki. Mogę w nich przechodzić całe dnie! W swojej szafie mam całkiem niezłą kolekcję, do której dołączyły kolejne we wzór panterki upolowane w TK Maxx (upolowałam je w sklepie na Marszałkowskiej, a Wy swój najbliższy sklep możecie wyszukać tutaj). 6 tematycznych działów dostępnych w TK Maxx to doskonała inspiracja na spędzenie wolnej niedzieli – w moim przypadku będzie to długi, wiosenny spacer, a w Waszym? Poza działem z obuwiem (mój ukochany!) dział z modą damską, męską, produktami dla dzieci, dla domu i akcesoriami to mekka dla poszukiwaczy unikatowych skarbów!

W TK Maxx wszystko mogę znaleźć pod jednym dachem w okazyjnych cenach (są do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie). Zawsze robiąc zakupy w TK Maxx znajduje perełki (tak jak te buty) oszczędzając przy tym niemało. Dla mnie szczególnie ważne jest też to, że dostawy w TK Maxx są kilka razy w tygodniu, więc codziennie mogę trafić na unikatowe produkty od znanych marek i projektantów (dlatego warto zaglądać jak najczęściej!). Wspominałam już, że TK Maxx nie ma magazynów, więc cały asortyment od razu trafia na sklepowe półki?

W maju szykuje się olbrzymia dostawa torebek (dostępnych na dziale z akcesoriami) w TK Maxx. Ja już nie mogę się doczekać, aby upolować jakąś dla siebie!

 
<b></b>
INSTAGRAM