fossil Q


FOSSIL Q Z DOTYKOWYM WYŚWIETLACZEM 

Kolejny zegarek Fossil Q z dotykowym wyświetlaczem znalazł się w moim posiadaniu. Tym razem wybrałam model zdecydowanie bardziej przykuwający uwagę. Nie jestem pewna, czy lubię błyskotki na zegarkach, ale temu modelowi nie odbierają one uroku, a wręcz przeciwnie - dodają.
Ten zegarek to perełka, która idealnie podkreśli charakter codziennej, zwykłej stylizacji. Jest elegancki, subtelny i pomimo dużego rozmiaru tarczy - bardzo kobiecy. Docenią to kobiety lubiące przykuwać uwagę i błyszczeć (dosłownie i w przenośni) w towarzystwie.

Czy Fossil Q z dotykowym wyświetlaczem potrafi mnie zaskoczyć? Oczywiście, że tak! O jego niesamowitych funkcjach mogliście przeczytać TUTAJ

My adventure with Fossil Q continues. This time I have chosen the model of a more striking look. I am not sure whether shiny things are my cup of tea, however this model just has its charm. This watch is a gem which can complement any look, and despite its large face - remains very feminine.
Can Fossil Q with touchscreen surprise me? Definitely! You can read about its main functions HERE.
Od momentu, kiedy testuję zegarki Fossil Q utwierdziłam się, że są pomocne w codziennym funkcjonowaniu. Moją ulubioną funkcją w zegarku są powiadomienia. Uwierzcie, że naprawdę to bardzo pomaga. Nie muszę mieć telefonu pod ręką, żeby wiedzieć o kolejnym nieprzeczytanej wiadomości, przychodzącym połączeniu czy też powiadomieniach z mediów społecznościowych.

My favourite function is notification display. Believe me, it really helps in everyday life. I do not need to have my phone always with me to know about a new message, incoming call or update from my social media. 


Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym po raz kolejny nie przedstawiła Wam opcji personalizacji tarczy. My kobiety uwielbiamy dopasowywać akcesoria do stylizacji. W zegarku Fossil Q za pomocą jednego przycisku możemy zmienić jego wygląd i spersonalizować tarczę do indywidualnego stylu. Ja w tym sezonie szaleję i stawiam na soczystą, pomarańczową!

Jestem ciekawa co myślicie o zegarkach Fossil Q z dotykowym wyświetlaczem. Piszcie do mnie. Z chęcią wymienię się spostrzeżeniami i odpowiem na wszystkie pytania. Dodatkowo zachęcam osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup zegarka, że naprawdę warto zainwestować w któryś z wielu niepowtarzalnych modeli. Może Fossil Q stanie się idealnym wyborem na te święta? Moją odpowiedź już znacie.

Zegarek można kupić - TUTAJ


What I also like about Fossil Q is its personalization function. With just one click of a button one can change the colour and style of the face. This season I choose orange. I am really curious what you think about Fossil Q watches. Write to me. I will gladly hear your stories and answer any questions.

Watch is available HERE.  


zegarek/watch - FOSSIL Q (HERE)
kimono - THE BEAST
spodnie/pants - KAPPAHL

<b></b>
INSTAGRAM