tk maxx: akcja charytatywna #dzienswiatecznychskarpet

Chciałam Was serdecznie zaprosić do udziału w drugiej edycji charytatywnej akcji TK Maxx – DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. Załóż świąteczne skarpetki między 14.11 a 6.12 i pokaż je światu – opublikuj zdjęcie z hasztagiem #dzienswiatecznychskarpet w komentarzu pod postem na profilu Facebook TK Maxx (znajdziesz go TUTAJ) lub na swoim profilu na Instagramie wraz z oznaczeniem @TKMaxx, @AkademiaPrzyszlosci i #dzienswiatecznychskarpet, a TK Maxx przekaże 5 PLN (za każde zdjęcie ze skarpetami) na rzecz programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenia WIOSNA.
 
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom-wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe. Wkrótce do sklepów trafią każde charytatywne skarpety (w piękne, świąteczne wzory i bardzo ciepłe!). Dochód ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, który zawiera aż 3 pary, zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA.
 
Finał akcji 6 grudnia, w Mikołajki, które TK Maxx już po raz drugi ogłasza… DNIEM ŚWIĄTECZNYCH SKARPET!

Dodatkowo, we wszystkich 39 sklepach na terenie Polski dostępne będą także inne charytatywne produkty, takie jak czekoladowe monety, torby, kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wspiera podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA.

POMAGAM BO LUBIĘ!<b></b>
INSTAGRAM