w.kruk: kwiaty nocyKażdy Kwiat Nocy skrywa historię. Na zawsze. 

Najnowsza kolekcja W.KRUK jest inspirowana polskimi kwiatami i dzieli się na cztery motywy: Chabry, Bratki, Maki oraz Lilie. Są to autorskie wzory ze srebra, pozłacane oraz ręcznie malowane. Kampania nawiązuje do tatuaży, ponieważ każdy tatuaż opowiada jakąś historię, podobnie jak biżuteria kryje historie związane z najpiękniejszymi momentami naszego życia.

W ubiegły weekend miałam okazję pojawić się w Katowicach na Tattoo Konwent 2017, gdzie odbyła się premiera najnowszej kolekcji W.KRUK a Magdalena Bujak, młoda i utalentowana tatuatorka z Ink Miners Tattoo Collective wykonała florystyczne tatuaże inspirowane kolekcją Kwiaty Nocy.
Konwent Tattoo to bardzo inspirująca i barwna impreza. Można na niej spotkać  ciekawych ludzi z wielką pasją do tatuaży. To co widziałam na wielu stoiskach to istne dzieła sztuki, które uwieczniane są na zawsze.

Który Kwiat wybrałam dla siebie? MAKI. Niebawem więcej a teraz koniecznie sprawdźcie moją fotorelację z tego wydarzenia oraz zapraszam do zapoznania się z najnowszą kolekcją W.KRUK (tutaj), która jest absolutnie przepiękna!

 biżuteria//jewellery - W.KRUK (HERE)
płaszcza/coat - MARTYNA SOWIK
torebka/bag - MANSUR GAVRIEL

<b></b>
INSTAGRAM