Fossil Q


FOSSIL Q Z DOTYKOWYM WYŚWIETLACZEM
Mam wrażenie, że świat nas rozpieszcza oferując każdego dnia wiele nowych  udogodnień. Nieustanny rozwój technologii sprawia, że życie, choć dynamiczne, staje się jednak łatwiejsze.
Pytacie o przykład? Oto on, smartwatch Fossil Q z dotykowym wyświetlaczem to niewątpliwie zegarek, który mamy ochotę bliżej poznać. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale jest to również niezwykle praktyczny gadżet. Wystarczy jeden gest, by połączyć się z wybranymi funkcjami. 

FOSSIL Q WITH TOUCHSCREEN
The world indulges us and makes our life easier. Smartwatch Fossil Q with touchscreen is surely a watch I want to get to know better.
Smartwatch Fossil Q with touchscreen is a beautiful and functional gadget we can instantly activate certain functions with.Pierwsze, co rzuca się w oczy to design - duża tarcza i piękny skórzany pasek. Możliwość  zmiany wyglądu tarczy oraz pasków sprawia, że zegarek w okamgnieniu staje się całkowicie inny. W ustawieniach możemy zmienić absolutnie wszystko, dzięki czemu każdy może dostosować go do swoich upodobań czy okazji. Uwierzcie, tak spersonalizowany zegarek będzie pasował do każdego stylu.

The first thing which attracts one's attention is interesting design. The belt/bracelet, as well as dial can easily be changed to adjust the watch to one's style, mood or occasion .
Niesamowite jest również to, że smartwatch Fossil Q ciągle mnie zaskakuje. Dzięki powiadomieniom na wyświetlaczu, mogę szybko sprawdzić przychodzące maile, wiadomości sms czy nawet informacje z mediów społecznościowych.
A wszystko to jest łatwe, szybkie i… naprawdę w dobrym stylu. 

Zegarek można kupić - TUTAJ.

I like it when my watch surprises me. Thanks to notifications on the dial one can check incoming mail, messages or feed from social media.  All this is easy, swift and... stylish.

Watch is available HERE.zegarek/watch - FOSSIL Q (HERE)
top - THE ODDER SIDE (HERE)
buty/shoes - RESERVED LIMITED

<b></b>
INSTAGRAM