calzedonia show


Na zaproszenie marki Calzedonia pojawiłam się na niesamowitym show w bajecznej Weronie. Podczas imprezy marka po raz pierwszy zaprezentowała swoją kolekcję rajstop pod hasłem #CalzedoniaLegShow. 

W tym roku goście mieli szansę zobaczyć flagowe produkty Calzedonia – na pierwszym planie pojawiły się rajstopy, które bezdyskusyjnie królowały na wybiegu. Akcesoria te świętują wielki powrót w świecie mody, będąc obowiązkową częścią międzynarodowych pokazów.


Dwadzieścia światowej sławy modelek zaprezentowało kolekcję złożoną z różnorodnych modeli. Wyraziste wzory – od ponadczasowych kabaretek po groszki, z kuszącym efektem longuette czy mieniące się od cekinów rajstopy to tylko kilka propozycji od włoskiej marki. Minimalistyczne i zmysłowe stylizacje w piękny sposób wyeksponowały nogi modelek; nie było żadnych wątpliwości co gra pierwsze skrzypce w pokazie. Futurystyczny klimat wydarzenia został wzbogacony wspaniałą choreografią taneczną oraz grą wizualizacji i świateł w tle, które przeniosły wszystkich do pełnego magii kobiecości świata Calzedonia.


Z okazji pokazu przybyła do Werony ikona stylu, gwiazda kina i twarz marki –­ Julia Roberts.


Dziękuję marce Calzedonia za możliwość wzięcia udziału w tak niesamowitej imprezie!

<b></b>
INSTAGRAM