LONGINES CSIO


Weekend w Sopocie to było coś, czego naprawdę potrzebowałam. Dzięki zaproszeniu przez markę Longines (szwajcarskie zegarki) spędziłam rewelacyjny weekend. Przemiła atmosfera udzielała się już od pierwszych chwil spędzonych w hotelu. Piękne widoki, ciepła woda w basenie, spa i przez chwilę można było zapomnieć o całym świecie. Wieczór upłynął z genialną ekipą na pysznej kolacji, która niedługo potem przeniosła się na imprezę przy morzu. 
 
Głównym powodem mojego przyjazdu do Sopotu były zawody w skokach przez przeszkody CSIO Sopot***** 2017, a marka Longines po razy kolejny pełniła obowiązki Oficjalnego Chronometrażysty.

Tego dnia uwaga widzów, zawodników i właścicieli koni była skupiona na konkursie o nagrodę Longines i puchar Cosmopolitan. To najbardziej premiowana rozgrywka, która przybliża zawodników do Mistrzostw Europy i Świata. Bezkonkurencyjny okazał się holender Doron Kuipers na koniu Theoreme du Desir. W niedzielę, podczas Grand Prix, Longines przyznał specjalną nagrodę najlepszemu polskiemu jeźdźcowi Jarosławowi Skrzyczyńskiemu.

Nie ukrywam, że pierwszy raz brałam udział w takim wydarzeniu. Wywarło ono na mnie ogromne wrażenie. Trudno opisać to słowami, ale wierzcie mi, że takie zawody wyzwalają niesamowicie pozytywne emocje i na żywo wyglądają znacznie efektowniej. Czy chciałabym powtórzyć ten weekend? Zdecydowanie tak.

English version:
Weekend in Sopot was really something I needed. I had a wonderful weekend thanks to Longines brand. It all started with a beautiful room overlooking the sea, warm water in the swimming pool placed on the roof, and spa. In the evening, together with a group of wonderful people (and experts in watches), I attended dinner, which later transformed into a party at the beach.

The main reason of my coming to Sopot was Longines FEI Nations Cup Jumping CSIO ***** Sopot 2017 and Longiness once again was the official chronometer of the event. That was the first time I have ever taken part in anything like that and believe me, it was really impressive.
It is really hard to explain with words, yet believe me, such competitions look completely different live, and are highly impressive. Would I like to experience it once more? Without any doubt - YES!
 

 <b></b>
INSTAGRAM