beauty: armaniW moim codziennym makijażu nieustannie używam produktów Armani Beauty. Wcześniejszy wpis mogliście zobaczyć tutaj. Dzisiaj pokazuję nowości, które zagościły na półce.1. Luminous silk foundation
O tym podkładzie pisałam wcześniej. Miłość zdecydowanie do tego produktu ciągle trwa. Tym razem wzięłam o ton ciemniejszy ze względu na to, że w lecie szybko się opalam na brązowo i bałam się, że tamten będzie za jasny. Absolutnie nie mam do niego żadnych zarzutów. Lekki, delikatny, pięknie rozświetlający. Polecam!

2. Compact cream
Od czasu do czasu na twarzy pojawiają się lekkie niedoskonałości. Szukałam odpowiedniego korektora, który poradziłby sobie np. z wypryskiem. Ten produkt, to chyba kolejne moje odkrycie roku. Wystarczy lekkie muśnięcie i znika to co niepotrzebne na twarzy.

 

3.  LIP Magnet 400
Matowe i długotrwałe wykończenie? Lip Magnet w intensywnym, czerwonym odcieniu ze specjalną spersonalizowaną zatyczką. Idealna na wyjścia w których chcę czuć się mocno kobieco i szałowo. 
 

4. SKY di Gioia
Szukacie perfum na lato? Nowy zapach Sky di Gioia to delikatny, kobiecy powiew świeżości. Używam od miesiąca i bardzo mi odpowiadają.6. Eye & Brow MAESTRO
Piękny i intensywny kolor brwi? Dzięki temu produktowi jest to możliwe. Pudełeczko jest małe, ale niesamowicie wydajne (podobno spokojnie wystarczy na rok przy codziennym używaniu). Wcześniej stosowałam kredkę do wyrównania moich brwi, ale zastępuję ją Eye & Brow MAESTRO w kolorze 02 (wenge wood).

7. Eye Tint
Bardzo rzadko maluję oczy cieniem do powiek. Jednak ten produkt spisał się rewelacyjnie na wieczorne wyjście. Rozświetla oczy, dodaje blasku. Zatrzymuję go na specjalnie okazje.

<b></b>
INSTAGRAM