fossil: Q LINKCzy zastanawialiście się kiedyś jakby to było, gdyby używać swojego zegarka jako pilota do sterowania różnymi czynnościami? Czy lokalizowanie swojego telefonu (np. w torebce), robienie zdjęć lub przełączanie muzyki z poziomu zegarka jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Wszystko dzięki zegarkowi Fossil Q i funkcji Q LINK. Zobaczcie jak to działa.

Zanim zaczęłam używać mojego hybrydowego smartwatcha Fossil Q, ściągnęłam na telefon aplikację. Zajęło mi to dosłownie chwilę. Później za pomocą jednego przycisku w zegarku moje życie stało się prostsze.  

Zegarek Fossil Q towarzyszy mi ostatnio każdego dnia. Tak naprawdę to wcale się z nim nie rozstaję, bo coraz bardziej zaczęłam się z nim zaprzyjaźniać. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze i ciągle odkrywam jego nowe możliwości.
To, co mnie lubię w zegarku Fossil Q to możliwość sterowania różnymi czynnościami za pomocą funkcji Q LINK.

1. Dzwonienie na swój telefon.
Opcja niesamowicie dla mnie przydatna. Telefon najczęściej noszę w torebce, która - jak to damska torebka - pęka w szwach od niezbędnych rzeczy. Znalezienie telefonu, często graniczy z cudem! Teraz za pomocą jednego przycisku w zegarku, mogę połączyć się z telefonem i bez problemu znaleźć go w moim "małym bałaganie". Dla mnie bomba!

2. Robienie zdjęć. 
Jak zrobić dobre "selfie" nie trzymając w dłoni telefonu? Jak się dobrze ustawić i jak mieć wolne ręce? Dzięki funkcji Q LINK jest to możliwe i co więcej, banalnie proste. Ustawiam telefon w dogodnym miejscu, naciskam dolny przycisk na moim zegarku i zdjęcie gotowe.  
3. Sterowanie muzyką. 
Za pomocą funkcji Q LINK mogę odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory w moim telefonie naciskając dolny przycisk zegarka. Opcja ta działa nie tylko podczas słuchania muzyki np. w podróży, ale również z dowolnego miejsca w domu. Proste i jakie pomocne!
O przydatnych funkcjach zegarka Fossil Q mogłabym pisać bez końca. Myślę, że taki zegarek zaciekawi każdego, nawet tych, którzy nie przepadają za nowymi technologiami. Ten zegarek jest po prostu pomocny. Dodatkowo powiadamia mnie o przychodzących połączeniach, liczy moje kroki i nie wymaga ładowania. Zachęcam Was do zapoznania się z hybrydowym smartwatchem Fossil Q.jedwabna bomberka/bomber jacket - ANDERS (HERE)
spodnie/denim - ZARA
kapelusz/hat - ZARA
zegarek/watch - FOSSIL Q (HERE)


<b></b>
INSTAGRAM