PARIS WITH BIENKOVSKAParyż, piękny Paryż. Nawet nie umiem opisać słowami jak bardzo ucieszyłam się, kiedy dostałam wiadomość, że lecę właśnie tam. Jest to idealne miejsce do wszystkiego - do spacerów, do obserwacji, do przemyśleń. Poranki w kawiarni przy kawie, musie czekoladowym i w doborowym towarzystwie zapamiętam na długo. Był czas na zwiedzanie, zakupy i sesję. Sesję bardzo ważną dla mnie...

Do Paryża poleciałam na zaproszenie polskiej projektantki BIENKOVSKA, która wystawiała swoją kolekcję na targach FACE TO FACE. Miałam przyjemność uczestniczyć również w tym wydarzeniu i poznać osobiście Milenę - projektantkę z ogromem pasji i niesamowitego talentu.

[...] Długo szukała swojego miejsca na ziemi. Szukała go w szkole muzycznej, w klasie wiolonczeli, na polonistyce, anglistyce, wreszcie w Public Relations i doradztwie wizerunkowym. I owo doradztwo - setki godzin z klientami w sklepowych przymierzalniach, na planach zdjęciowych, podczas metamorfoz, w salach wykładowych zaowocowały pomysłem stworzenia własnej marki modowej. Z potrzeby osobistej - tworzenia wyjątkowych ubrań ot tak po prostu dla siebie, po wsłuchanie się w potrzeby klientek [...].

W końcu po długich rozmowach telefonicznych i wiadomościach mogłyśmy poznać się na żywo we Francji, w Paryżu. Współpracę naszą rozpoczęłyśmy sesją z Moniką Motor. Zdjęcia z takim fotografem jak Monika okazały się czystą przyjemnością i efekty tej pracy możecie zobaczyć już teraz. Nie zdradzam jednak jeszcze wszystkiego. Nie zdradzam co planujemy z Mileną, ale trzymajcie kciuki, aby wszystko się udało. Duże wyzwanie przede mną - tak sądzę. marynarka/jacket - PORTE PRIVE (HERE)
spodnie/jeans - H&M STUDIO
sweter/sweater - H&M TREND
okulary/sunglasses - CELINE
torebka/bag - GUCCI

futro/faux fur - ZARA
szalik/scarf - MONIKA KAMIŃSKA
kapelusz/hat - ZARA    

ZDJĘCIA/PHOTOS - MONIKA MOTOR 

<b></b>
INSTAGRAM