street style: fossil QJakiś czas temu zostałam zaproszona przez Fashion Post na spotkanie z udziałem jeszcze dwóch blogerek - Olivią Kijo i Gosią Boy. Przy kawie rozmawiałyśmy z redaktorką Michaliną o najnowszych trendach w modzie i o naszych stylach. Każda z nas reprezentuje inny, ale łączy nas jedno - polubiłyśmy zegarek Fossil Q, który doskonale wpisuje się w naszą estetykę. Jest nowoczesny, ale zarazem klasyczny i ponadczasowy. Uwielbiam w nim to, że można wymieniać paski, dzięki czemu zmienia się charakter stylizacji. Nie ukrywam, że do moich ulubionych kolorów należy brązowy, czarny i granatowy.

Nie mogę nie wspomnieć o mojej ulubionej funkcji - Q LINK, dzięki której mogę sterować muzyką, dzwonić na swój telefon, gdy nie mogę znaleźć go w torebce, czy też robić zdjęcia. Niebawem zdradzę Wam więcej jego zalet.

Zegarek Fossil Q to zdecydowanie mój, jak i dziewczyn, z którymi rozmawiałam, gadżet roku. Sprawdza się idealnie jako uzupełnienie naszych stylizacji.     Na wspólne spotkanie wybrałam szeroką bluzę i spodnie dzwony. Do tego czarny, krótki kożuch z dużym, białym kołnierzem. Oczywiście nie zapomniałam o Fossil Q, dodatku na każdą porę dnia.  


zegarek/watch - FOSSIL Q (HERE)
kożuch/coat - MILIDAMI (HERE)
bluzka/blouse - ZARA
spodnie/jeans - SEE BY CHLOE
pasek/belt - GUCCI
torebka/bag - YSL
okulary/sunglasses - CELINE

<b></b>
INSTAGRAM