ootd. 05.02W wolnym czasie z chęcią sięgam do „klasyki”. Powracam do ulubionych filmów i za każdym razem skupiam się w nich na innych elementach. Tym razem na celownik wzięłam stylizacje. Taki banał, bo przecież jest to blog modowy.

Zastanawialiście się kiedyś jakby to było gdyby podróże w czasie były możliwe? Jakby to było gdyby na dzień przemienić się w przepiękną Holly Golightly, tytułową bohaterkę "Śniadanie u Tiffanego" lub seksowną Mia Wallace z Pulp Fiction? Niestety nie jest to możliwe, ale... No właśnie! Chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzyłby ich kultowych stylizacji. Czy jest możliwe, aby przenieść je do teraźniejszości? Wszystko jest możliwe dzięki Zalando, w którym znajduje się wiele marek dla każdego i na każdą kieszeń. Ja z asortymentu sklepu wybrałam dla Was propozycje, które spokojnie możecie wykorzystać na różne okazje. Inspiracją do stworzenia tych zestawów były wspomniane wyżej moje ulubione filmy i ich kultowe bohaterki. To co było dla mnie ważne to pokazanie Wam, że wszystkie przedstawione ubrania można ze sobą łączyć w prosty sposób (przykładem na to jest zdjęcie powyżej).W MĘSKIM STYLU 


MARYNARKA - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
KOSZULA - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
SPODNIE - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
TOREBKA - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
KAPELUSZ - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
BUTY - HERE (SIMILAR HERE & HERE)


Nie wiem czy też tak uważacie, ale ubrania zapożyczone z męskiej szafy mają to "coś". Garnitur unisex, za duża koszula, szerokie spodnie i buty w męskim stylu tworzą niepowtarzalne połączenie. Mistrzynią jest Annie Hall, która w filmie Woody’ego Alena oddała ten styl idealnie. Stała się ikoną, która do dnia dzisiejszego jest inspiracją dla wielu osób. Ja z Zalando wybrałam przepiękną, kraciastą marynarkę, białą klasyczną koszulę oraz szerokie, czarne spodnie. Nie zapominam o dodatkach i stawiam na dużą torbę, czarny kapelusz i wygodne buty. Współczesne wydanie Annie Hall jest w zasięgu rąk! KOBIECOŚĆ PONAD WSZYSTKO
1.SUKIENKA - HERE
2.SUKIENKA - HERE
3.SUKIENKA - HERE
4.SUKIENKA - HERE

Audrey Hepburn - bez wątpienia styl i klasa. Kobieca, elegancka, kokieteryjna - kobieta, która w "małej czarnej" zapiera dech w piersi. W dobie dzisiejszych kanonów piękności (dla mnie często "przerostu formy nad treścią"), Holly jest perełką, z której wiele kobiet mogłoby brać przykład. W Zalando możecie znaleźć wiele sukienek w jej stylu. Ja wybrałam cztery modele, które są bardzo klasyczne i nadają się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście.


BUTY - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
RĘKAWICZKI - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
OKULARY - HERE (SIMILAR HERE)
NASZYJNIK - HERE (SIMILAR (HERE

Styl Audrey Hepburn w "Śniadanie u Tiffan'ego" to także dodatki. Nie możemy o nich zapomnieć, aby poczuć się wyjątkowo. Naszyjnik z pereł, wysokie szpilki, duże okulary stanowią uzupełnienie całości.
 KWINTESENCJA ELEGANCJI

MARYNARKA - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
SPODNIE - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
KOSZULA - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
PŁASZCZ - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
BUTY - HERE (SIMILAR HERE & HERE)
NASZYJNIK - HERE (SIMILAR HERE & HERE)


Uma Thurman w Pulp Fiction stawia na prostotę, w której wygląda niesamowicie seksownie. Może to sprawa jej spojrzenia, genialnej fryzury? Wiem jedno - zawsze wyglądała idealnie. Patrząc na nią nawet zwykła biała bluzka z prostymi czarnymi spodniami jest wystarczająca. Zachęcam Was do stworzenia swojej garderoby właśnie na takiej bazie. Jest ona skuteczna i sprawdzi się w każdej sytuacji. Postawcie na dobrze skrojoną marynarkę, płaszcz w stonowanym kolorze i klasyczne buty. 


<b></b>
INSTAGRAM