tk maxx: prezenty świąteczne
Za co lubię TK Maxx? Za to, że wszystko mogę znaleźć pod jednym dachem w okazyjnych cenach (ceny są do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie). Zawsze robiąc zakupy w TK Maxx znajduje perełki (ostatnio czarne futro, khaki kurtkę czy też markowe buty) oszczędzając przy tym niemało.
Szykując dla Was ten wpis przygotowałam dwadzieścia propozycji prezentów (dla niej, dla niego oraz prezenty idealne do domu). Wszystkie produkty możecie znaleźć w sklepach TK Maxx w całej Polsce.

Lista sklepów znajduje się tutaj: http://www.tkmaxx.pl/sklepy

W TK Maxx macie możliwość także kupienia kart podarunkowych na prezent, które mogą być doładowane na dowolną kwotę. Karty nie są ograniczone terminem ważności i mają okazjonalne grafiki.
Jeśli jeszcze nie wiecie co kupić swoim najbliższym sprawdźcie co przygotowałam dla Was! Oczywiście nie mogło zabraknąć ciekawych okryć wierzchnich, akcesoriów oraz biżuterii. Pojawiają się także prezenty dla Panów (może biała koszula, albo skórzana torba?). Znajdziecie także wyposażanie do Waszych mieszkań. ZAPRASZAM!


 1. SZTUCZNE FUTERKO 
2. SZAL Z PIÓR
3. SZARA KOPERTÓWKA
4. ZEGAREK


5. SZTUCZNE DŁUGIE FUTERKO
6. PIERŚCIONEK
7. BUTY Z FUTERKIEM
8. ZESTAW KOLCZYKÓW
9.TOREBKA NA ZŁOTYM ŁAŃCUSZKU


 10. MIEDZIANA PATERA
11. RADIO W STYLU RETRO
12. WIADERKO NA SZAMPANA
13. KOMODA ZE ZDOBIENIAMI
14. KOC Z POMPONAMI15. BIAŁA KOSZULA
16. SKÓRZANY PASEK
17. ZEGAREK NA SREBRNEJ BRANSOLECIE
 18. GLOBUS
19. SZACHY
20. BRĄZOWA SKÓRZANA TECZKA

<b></b>
INSTAGRAM