W.KRUK: PART II - silnaKolejna odsłona dla kampanii "Detal, który zmienia wszystko" W.Kruk zagościła na blogu. Mimo, iż jestem ambasadorką stylu miejskiego (tutaj możecie zobaczyć poprzedni wpis) to podjęłam wyzwanie i dzisiaj sama dla siebie wybrałam styl Kobiety Silnej. Trzeci wpis związany z kampanią zostanie przygotowany w oparciu o waszą propozycję dla mnie! (Możecie pisać wiadomości na: kinga.dressup@gmail.com lub zostawić komentarz na FB/IG.

KOBIETA SILNA - Oszczędna elegancja, starannie dobrane akcesoria, jakość w każdy celu. Styl biznesowy to domena Kobiety Silnej, która nie godzi się na kompromisy. DETALE, które wybiera reprezentują przywiązanie do najlepszego wzornictwa i zwracają uwagę na nowoczesną linię. Kiedy widzisz Ją spieszącą na spotkanie - niezależenie od okoliczności - wygląda wprost perfekcyjnie. 

Duża torebka z chustą, ciemne okulary, buty na szpilce, eleganckie spodnie i zarzucony nonszalancko sweter to moja interpretacja stylu biznesowego. Nie lubię oczywistych połączeń i starałam się nie trzymać typowo sztywnych zasad dress code'u związanego ze stylem biznesowym. W takim zestawieniu czuję się elegancko i pewna siebie. Ta pewność przejawia się w wyborze odpowiednich dodatków do stylizacji, ale także związana jest z "siłą wewnętrzną". To życie sprawiło i nieustannie sprawia, że mogę nazywać się Silną Kobietą.

PS: Chciałam również wszystkim podziękować za udział w konkursie. Osobą, która wygrywa zaprojektowany przeze mnie wraz z W.KRUK choker jest: Kasia Ostrowicz - GRATULACJE!

 torebka/bag - W.KRUK (HERE)
chusta/scarf - W.KRUK (HERE)
okulary/sunglasses - W.KRUK (HERE)
biżuteria/jewellery - W.KRUK (HERE & HERE)
sweter/sweater - OLGA JAHR (HERE)
spodnie/pants - NO NAME
buty/shoes - ACNE

<b></b>
INSTAGRAM