STREET STYLE: FOSSIL QCzy zegarek może ułatwić nam funkcjonowanie i przy okazji być modnym dodatkiem w stylizacji? Czy zegarek może być więcej niż tylko akcesorium uzupełniającym nasz wygląd?  

Moda na smartwatch ciągle trwa. Śledzimy technologie i staramy się być na bieżąco z nowościami. Żyjemy w świecie, w którym social media odgrywają ważną rolę, towarzyszą nam każdego dnia i w pewnym stopniu jesteśmy jego częścią. Mimo, iż nie jestem gadżeciarą, Fossil Q najchętniej nosiłabym codziennie.

Aby rozpocząć przygodę ze smartwatchem wystarczy pobrać aplikację Android Wear na swój telefon i połączyć ze sobą obydwa urządzenia. Korzystanie z zegarka jest bajecznie proste, a ponadto możemy go spersonalizować wybierając swoją ulubioną tarczę, kolory, dźwięki, wielkości czcionki, itd.
Smartwatch posiada także wiele dodatkowych funkcji. Jedną z moich ulubionych jest opcja szybkiego dostępu do prognozy pogody. Sprawdzam ją codziennie, aby odpowiednio dobrać swój strój do warunków atmosferycznych. To właśnie pogoda decyduje często o przebiegu sesji na bloga.

Kiedyś usłyszałam dowcip, który mówi, że aby dodzwonić się do kobiety trzeba próbować trzy razy: pierwszy, żeby usłyszała dzwoniący telefon, drugi, żeby znalazła go w torebce, w końcu po raz trzeci, żeby odebrała.

Jak się to ma do dzisiejszego wpisu?
Telefon zazwyczaj trzymam w torebce i wielokrotnie zdarzało się, że jego dzwonek nie był w stanie przebić się przez zgiełk ulicy, a ja nie odebrałam ważnego połączenia. Fossil Q pozwala w pełni to kontrolować, a dzięki powiadomieniom (dźwięk, podświetlenie i wibracja), mogę zobaczyć kto dzwoni i błyskawicznie odnaleźć telefon. 

Sam wygląd zegarka jest również godny polecenia. Lubię męskie, obszerne ubrania oraz duże męskie zegarki i dlatego wybrałam ten na srebrnej bransolecie. Dodatkowym atutem, jest to, że dzięki prostemu mocowaniu, mogę ją zmienić w kilka sekund, np: na skórzany pasek.

Smartwatch to doskonały wybór dla osób, które podążają za modą, ale i za technologicznymi nowinkami. Jest to doskonały wybór zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, dlatego jeśli zastanawiacie się co podarować najbliższej osobie, np. z okazji zbliżających się Mikołajek, to szczerze mogę polecić Wam Fossil Q.


zegarek/watch - FOSSIL Q
futerko/faux fur - ASOS
spodnie/jeans - TOPSHOP
torebka/bag - MUMU
buty/shoes - ACNE
okulary/sunglasses - RAYBAN

<b></b>
INSTAGRAM