W.KRUK: PART I - MIEJSKANowa kampania W.KRUK "Detal, który zmienia wszystko" to nie tylko piękna biżuteria, ale także limitowana kolekcja akcesoriów. To właśnie detal definiuje i określa charakter. Kampania to także pięć, różnych kobiet/stylów: SILNA, ROMANTYCZNA, SZYKOWNA, MIEJSKA, ROCKOWA, ZMYSŁOWA. Jest mi niezmiernie miło, że zostałam ambasadorką stylu MIEJSKIEGO i mogę pokazać Wam moją propozycję zestawienia wszystkich dodatków.
KOBIETA MIEJSKA - Nieustannie w ruchu. Przyjrzyj się jej dokładnie, zanim znowu zniknie Ci z oczu. Kocha niebanalną biżuterię. Nie rusza się bez okularów przeciwsłonecznych i ma niezliczoną ilość pomysłów na to, jak nosić jedwabną chustę. Poznasz Ją po świetnym guście, wyjątkowych DETALACH i szalonej fantazji.
 
Spodziewajcie się więcej, ponieważ kolejny wpis to moja druga odsłona, podejście do innego stylu. Póki co nie zdradzam do którego. Do trzeciej odsłony będę miała prośbę do Was! Chciałabym, żebyście to właśnie Wy zdecydowali w którym stylu chcielibyście mnie zobaczyć (silna, romantyczna, szykowna, rockowa lub zmysłowa). Możecie pisać wiadomości na: kinga.dressup@gmail.com lub zostawić komentarz na FB/IG. Jestem mocno ciekawa co dla mnie wybierzecie! Oczywiście później podejmuję wyzwanie, a detale z wybranego przez Was stylu pokażę na blogu.

 
torebka/bag - W.KRUK/HERE
chusta/scarf - W.KRUK/HERE
okulary/sunglasses - W.KRUK/HERE
pierścionki/rings - W.KRUK/HERE, HERE, HERE
płaszcz/coat - ZARA
sukienka/dress - COS
buty/shoes - ALDO/HERE

<b></b>
INSTAGRAM