Citroën: PODSUMOWANIEAkcja Style On & Citroën dobiegła końca. Przygoda z C4 CACTUS po Polsce to mnóstwo wspomnień oraz zdjęć. Samochód towarzyszył mi przez cały okres trwania kampanii i razem zobaczyliśmy Kraków, Zakopane, Kazimierz Dolny. Dzięki tym podróżom mogłam odwiedzić wspaniałe miejsca, przetestować nowe metody pakowania na wyjazd, dostarczyć Wam wrażeń i pięknych zdjęć.


Razem z Citroën przygotowaliśmy ostatni, podsumowujący filmik. Zobaczycie w nim skrót wszystkich moich podróży z Citroën (m.in. obejrzycie moją wizytę w salonie, która nigdzie nie była publikowana!).
Oprócz filmów i zdjęć powstała też specjalna misja ze mną w roli głównej w aplikacji - #EnjoyCitroen. Pod tym linkiem -www.bit.ly/MisjaStyleOn2 - czekają na Was kolejne ciekawe zadania, gdyż jest to już druga część misji ze Style On.
Polecam Wam również zapoznać się z samą aplikacją www.bit.ly/EnjoyCitroen – dzięki niej możecie poznać Cactusa oraz inne modele Citroën (dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb) czy też zapisać się na jazdy testowe. Koniecznie sprawdźcie linki.

Jestem niesamowicie zadowolona z wyboru samochodu CITROEN C4 CACTUS. Spisywał się idealnie na dłuższych trasach oraz okazał się bardzo zwinny w mieście. Nowoczesny design przykuwał wzrok (brązowe AirBumby, panoramiczny dach) a komfortowe wnętrze było uzupełnieniem całości (przestronny bagażnik, czerwone detale, dotykowy wyświetlacz). W samochodzie czułam się niesamowicie bezpiecznie i czas w podróży mijał doskonale.  
Dzięki podróżom poznałam nowe, ciekawe miejsca do których mam nadzieję, że jeszcze wrócę. Miałam okazję przetestować samochód na dłuższej trasie i wiem, że spisuje się doskonale. Oczywiście nie obyło się bez zdjęć na bloga, więc pojawiły się stylizacje, które przygotowałam z myślą o podróżach. Citroën okazał się najlepszym wyborem w moich modowych wyprawach.

Jeżeli nie widzieliście wcześniejszych podróży, poniżej linki:
Relacje z podróży do Krakowa możecie zobaczyć tutaj: http://bit.ly/2dDgBKG
Relacje z podróży do Zakopanego możecie zobaczyć tutaj: http://bit.ly/2dlZOsk 
Relacje z podróży do Kazimierza Dolnego możecie zobaczyć tutaj: http://bit.ly/2dm0sGk

<b></b>
INSTAGRAM