Citroën: KAZIMIERZ DOLNY


Polska jest pełna pięknych miejsc. Do jednych z nich (bez wątpienia!) mogę zaliczyć Kazimierz Dolny. To właśnie tam odbyła się kolejna podróż Style On & Citroën C4 Cactus. Wyruszyliśmy z samego rana by nasz weekend trwał jak najdłużej. Podróżując samochodem mamy ten komfort, że możemy zatrzymać się kiedy i gdzie chcemy, dlatego kiedy zobaczyliśmy drogę prowadzącą przez las zrobiliśmy postój na zdjęcia. 
Sama podróż minęła bardzo przyjemnie, z włączonym tempomatem i muzyką w głośnikach. Samochód spisuje się fantastycznie na drodze. Dzięki możliwości zmiany trybów jazdy bez problemu pokonaliśmy mokrą, nieutwardzoną drogę przez las. Gdy wjechaliśmy do miasta, okazało się, że Cactus potrafi się doskonale odnaleźć w wąskich uliczkach miasta. Pomimo przestronnego wnętrza nie mieliśmy żadnych problemów z parkowaniem. A moja największa zmora – krawężniki – dzięki wysokiemu zawieszeniu, nie były mi straszne. AirBumpy (boczne zderzaki z tworzywa) oprócz tego, że wyglądają bardzo modnie to dodatkowo sprawiają, że jestem spokojna o zaparkowane obok samochody i nie martwię się czy któryś z sąsiadów porysuje mi drzwi.
W Kazimierzu byliśmy w południe i od razu udaliśmy się na obiad do polecanej przez wielu restauracji "Zielona Tawerna". Jest to bardzo klimatyczne miejsce z przepięknym ogrodem i pysznym jedzeniem. Nie bez powodu Kazimierz stał się modnym miejscem. Urocze knajpki, unikatowa architektura, wąskie uliczki od razu przywodzą na myśl miasteczko w samym środku Włoch. Genialna, mała starówka urzeka od pierwszych chwil. Rzut beretem do Wisły oraz Zamku, który jest obowiązkowym punktem zwiedzania.
Polecam Wam z całego serca Kazimierz Dolny. Jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam w Polsce.

PS: Pamiętacie o aplikacji Enjoy Citroën ze specjalną misją ze mną w roli głównej?!
Wystarczy, że klikniecie w link TUTAJ - www.bit.ly/MisjaStyleOn. Napiszcie koniecznie jaki uzyskaliście wynik. Znajdziecie tam też informację gdzie byłam poprzednio z Citroën. Będziecie mieć też szanse na bliższe poznanie samej marki Citroën, zbieranie punktów no i wymianę ich na nagrody!
<b></b>
INSTAGRAM