Citroën: Kraków part IIPodróż Citroenem C4 Cactusem po Polsce rozpoczęliśmy od zwiedzenia Krakowa (tutaj możecie zobaczyć poprzedni wpis). Kiedy dojechaliśmy w miejsce docelowe, głównie skupiliśmy się na długich spacerach. Jednak nie po to mamy samochód, aby z niego nie korzystać. Cactus C4 spisał się doskonale zarówno na długiej trasie jak i w mieście. Jest zwinny oraz bardzo ekonomiczny. Jeżdżąc po Krakowie znaleźliśmy dość spokojną i mało zatłoczoną ulicę na której mogliśmy zrobić zdjęcia.
Dzisiaj w roli głównej czerwień, tak jak detale w samochodzie. Nie ukrywam, że bardzo lubię połączenie bieli, czerni oraz czerwieni. Taki banał, klasyk w sumie, który sprawdza się zawsze.

Tak jak widzicie na zdjęciach C4 Cactus prezentuje się rewelacyjnie. Jest duży, designerski, w pięknym perłowym kolorze. Wybór jego jako tego "modowego" samochodu naprawdę był oczywistą sprawą.
Jeśli jednak macie ochotę dowiedzieć się trochę więcej o samochodzie to serdecznie zapraszam Was do aplikacji Enjoy Citroën z misją Cactusa: https://enjoycitroen.pl/#/mission/IYdzdImsrdM/preview?_k=4kit17. Podczas misji poznacie bliżej możliwości samochodu i będziecie mogli zapisać się na jazdy testowe. POWODZENIA!

Dodatkowo także w aplikacji możecie zapoznać się z pozostałymi modelami Citroëna, wybrać dla siebie ten odpowiedni i wygrać mnóstwo oryginalnych nagród. Wchodźcie na https://enjoycitroen.pl.

Poniżej również filmik z wizyty C4 Cactus w Krakowie. Zobaczcie mnie i samochód w akcji! LINK https://youtu.be/7GPAed3J9Ks
płaszcz/coat - BOHO (HERE)
top - LeBRAND (HERE)
skórzane spodnie/leather pants - LeBRAND (HERE)
buty/shoes - ZARA
pierścionki/rings - W.KRUK (HERE)
okulary/sunglasses - RAYBAN
torebka/bag - LOUIS VUITTON

<b></b>
INSTAGRAM