Zakupy na wakacjachDzisiejszy wpis prosto z wakacji z Balearów. Minorka jest niesamowita. Jeśli marzycie o urokliwym i spokojnym miejscu na wypoczynek to zdecydowanie polecam mniejszą siostrę Majorki. Niebawem więcej szczegółów.

W trakcie wyjazdu oprócz zwiedzania i spacerów mam też czas, żeby trochę poleżeć na plaży - wykorzystuję go na przejrzenie tego, co nowego w sklepach internetowych i na wyprzedażach. Dzięki Domodi (znacie? Na tym serwisie możemy w jednym miejscu przeglądać oferty kilkuset sklepów i marek online.) jestem na bieżąco - wystarczy prosta, darmowa aplikacja Domodi. Coś czuję, że po wakacjach będą na mnie w domu czekały nowe ubrania albo buty. 


Chcecie mieć zawsze wszystko pod ręką? Aby korzystanie z Domodi było łatwiejsze i szybsze namawiam Was do sprawdzenia aplikacji Domodi dostępnej w wersji na Androida (TUTAJ) i w Appstore (TUTAJ). Jest ona banalna w obsłudze, przejrzysta i czytelna. Przygotowując się do wyjazdu na wakacje okazała się bardzo pomocna, dzięki temu sprawnie skompletowałam swoją walizkę. Naturalnie nie mogło w niej zabraknąć krótkich spodenek, zwiewnych sukienek i t-shirtów. Nie zapomniałam także o tym, że wieczory jednak bywają chłodne i wietrzne, dlatego cienki płaszcz również wzięłam ze sobą.
W bazie Domodi znajduje się olbrzymia ilość produktów, dlatego znalezienie dla siebie odpowiedniej rzeczy jest naprawdę prostą sprawą. Podczas pobytu również korzystałam z aplikacji sprawdzając nowości w sklepach, trendy i wyszukując promocje. Proste kategorie zostały podzielone według marek, sklepów, cen, kolorów, wzorów, ale też pogody czy okazji. Wiedziałam, że na Minorce będzie gorąco stąd też wybrałam produkty idealne na upalne dni. Sprecyzowanie tego, co potrzebujemy jest naprawdę bardzo łatwe.

Dzięki aplikacji zaoszczędziłam czas nie stojąc w kolejkach w sklepach, czy choćby nie przeglądając jednocześnie strony kilku sklepów on-line. Mogłam w jednym miejscu kupić wszystko, co potrzebowałam - łatwo, szybko i przyjemnie.  
sukienka/dress - H&M

<b></b>
INSTAGRAM