lancomeJakiś czas temu uczestniczyłam w warsztatach Lancome. Na prezentacji odbyła się premiera kolekcji GRANDIÔSE: Liner i Extrême. Pod okiem profesjonalistów uczyliśmy się jak korzystać prawidłowo z produktów. 

Osobiście jestem oczarowana mascarą Grandiôse Extrême, która stanowi dopełnienie stylizacji. Dzięki ekstremalnej, długotrwałej objętości rzęs efekt końcowy jest niesamowity. Szczoteczka o kształcie łabędziej szyi ułatwia aplikację i zapewnia odpowiednią dozę tuszu. Włoski są rozdzielone i pogrubione. Testuję tusz od tygodnia i naprawdę robi wrażenie. Ciągle "uczę się" prawidłowego aplikowania, ale z każdym dniem wychodzi mi to coraz lepiej.

Grandiôse Liner to produkt dla osób, które lubią "kocie oczy". Zginany pod kątem 35° aplikator ułatwia dostęp do linii rzęs i sprawia, że tworzenie idealnej kreski jeszcze nigdy nie było tak proste. Matowe wykończenie i szybkoschnąca formuła nadają spojrzeniu głębi. 

Grandiôse wyzwala nieograniczoną kreatywność. Na nowo odkrywa techniki makijażu w znacznie prostszym i bardziej profesjonalnym wydaniu. Stanowi laboratorium nowych stylizacji dla kobiet na całym świecie. Kompleksowe technologie i nieustannie unowocześnianie formuły znajdują wyraz w coraz doskonalszych produktach. <b></b>
INSTAGRAM