KONKURS: LENOR & ZALANDOTak jak zapowiadałam we wcześniejszym wpisie dzisiaj na blogu pojawia się konkurs zorganizowany przez Lenor i Zalando. Zachęcam szczerze do wzięcia udziału, bo nagrody są cenne (3x1000zł na zakupy w Zalando). 


ZASADY KONKURSU:

- Wejdź na stronę https://www.zalando.pl/lenor/ i wybierz swój ulubiony zapach Lenor Unstoppables 

- Dobierz produkty w kolorze danego zapachu i przygotuj z nich stylizację

- Stylizacja może być przedstawiona w postaci kolażu lub zdjęcia

- Gotowy kolaż lub zdjęcie dodaj pod tym postem na FACEBOOKU w formie komentarza (link do profilu tutaj)

- Nagrodą w konkursie są trzy vouchery na zakupy w Zalando o wartości 1000zł każdy

- Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz

- Konkurs trwa do 10.07.2016 rok


POWODZENIA!

PS: Poniżej przedstawiam Wam moje propozycje zestawów inspirowane zapachem Lenor Unstoppables - fresh oraz Lenor Unstoppables - bliss. W następnym wpisie pokażę Wam co wybrałam dla zapachu Lenor Unstoppables - lavish.

 


 Lenor Unstoppables - fresh
Zapach fresh to perełki w kolorze niebieskim. Od razu na myśl przychodzą mi wakacje nad morzem. Zestaw prosty i wygodny. Przełamując trochę elegancki charakter stylizacji dodałam do niego ulubione trampki. Niebieski kolor idealnie współgra z białym, dlatego postawiłam na bluzę, którą można założyć na chłodniejszy wieczór. Świeżo, lekko i przyjemnie wkraczamy w okres wakacyjny.
Lenor Unstoppables - blissLubicie się z różem? Lenor Unstoppables - bliss, to niesamowicie egzotyczna mieszanka owoców. Główną rolę w tej stylizacji i przysłowiową "kropką nad i" jest fuksjowy, długi płaszcz. Idealny zestaw na codzienne wyjście ze znajomymi lub niezobowiązujące spotkanie. Do całości dobrałam biały t-shirt z dużym napisem (niesamowicie modny w tym sezonie) oraz wygodne buty. Moim zdaniem róż tworzy ciekawy duet z szarością, stąd też akcent w postaci spodni. Nie zapominajmy także o biżuterii, bo to często ona potrafi zmienić całą stylizację. Duży pierścionek na pewno zrobi wrażenie.


*Wpis powstał przy współpracy Lenor Unstoppables i Zalando, jest jednak wyrazem moich własnych opinii
*Wszystkie przedstawione propozycje stylizacji są ze sklepu Zalando

<b></b>
INSTAGRAM