STREET STYLE: H&M conscious


Dzisiaj premiera H&M Conscious Exclusive 2016. Osobiście jestem oczarowana całą kolekcją. Płaszcz, który mam na sobie to mój faworyt. Cała kolekcja dostępna jest w sklepie stacjonarnym na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie oraz w sklepie internetowym. 
Dzisiejszy post to podwójna dawka zdjęć. Pierwsza zrobiona przez mojego ulubionego fotografa, druga przez niesamowitą Asię Typek. Nie umiem ukryć radości z poznania jej osobiście. Obserwuję ją (sprawdźcie jej IG), kibicuję od dawna i cieszę się ogromnie, że zaproponowała mi zrobienie zdjęć (trzy ostatnie na blogu). Spędziłam z nią przemiłe przedpołudnie, dostałam mnóstwo niesamowitej energii, a uśmiech z twarzy nie znika do teraz. Zachęcam do zapoznania się z edited-by.com - mnóstwo modowych inspiracji, chociaż nie tylko!

English version:
Today is the premiere of H&M Conscious Exclusive 2016 collection. Personally I'm enchanted by all items, yet my favourite is the coat seen in the photos. All collection is available in selected shops and online.
Today's post has a double dose of pictures. The first part shot by my favourite photographer, the second one by amazing Asia Typek. I cannot express how happy I am to have met her. I have been following her for some time and I'm overjoyed that she offered to take some shots of me (the last three of today's post). Visit Asia's website - edited-by.com - for fashion inspiration, and more.
STREET STYLE BY ASIA TYPEKpłaszcz/coat - H&M CONSCIOUS
spodnie/pants - NEW LOOK
buty/shoes - ZARA
torebka/bag - PRADA

<b></b>
INSTAGRAM