Chloé: MY LOVE STORY


Chloe Love Story to niesamowity zapach, ale także historia, którą mogliście poznać tutaj: http://www.style-on.pl/2016/02/chloe-love-story.html 
Anne Flipo skomponowała świeży, czysty, kwiatowy zapach, oparty na nutach kwiatu pomarańczy, który stał się także inspiracją do przedstawienia Wam mojego "Love Story".

Warszawa - to od niej tak naprawdę się zaczęło. W stolicy mogę się realizować, zdobywać doświadczenie, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi. To właśnie Warszawa ukształtowała moją osobowość. To tutaj poznałam wielu ludzi, którzy do dzisiaj są moimi przyjaciółmi. To tutaj spotkałam miłość z którą mogę dzielić swoje życie.
Blog to także moja mała "Love Story". Poznajecie mnie przez moje stylizacje i pokazuję Wam Warszawę często z miejsc mało oczywistych. Magiczne chwile, magiczne miejsca, magiczny czas to właśnie MOJE MIASTO, na które składa się wiele aspektów życia. 

Zapach Chloe Love Story dołączył do mojej historii i na pewno zapisze się w niej na dłużej. Uwielbiam perfumy i nie ukrywam, że mam ich wiele. Wybór tych odpowiednich zależy od nastroju, okazji, czy pory dnia. Dobrze dobrany zapach jest tak samo ważnym elementem stroju, jak dodatki (buty, biżuteria, torebka). Perfumy Chloe Love Story stały się moim ulubionym zapachem. Z dumą mogę powiedzieć, że dołączyłam do grona Chloe Girls!


English version:
Chloe Love Story is an amazing fragrance, yet also an amazing story, you could read about here: http://www.style-on.pl/2016/02/chloe-love-story.html.
Anne Flipo created fresh, pure, flowery scent, based on orange blossom, which made me want to present my very own "Love Story".
Warsaw - it all started here. It's where I can gain experience, discover great places, meet new people. Finally, It's where I met many of my best friends, found the love of my life.
Chloe Love Story has become part of my life. I adore perfumes and I have many different bottles. Choosing the right ones is a matter of mood, occasion, time of the day. It is as important as accessories (shoes, bag, jewellery). Chloe perfumes are now one of my favourite fragrances, and I can proudly say I have become one of Chloe Girls!                   
                      

sukienka/dress - H&M TREND
kamizelka/vest - ZARA
buty/shoes - H&M STUDIO

<b></b>
INSTAGRAM