street style: leopard fur


Moja garderoba nie kończy się tylko na szerokich swetrach czy zbyt dużych koszulach. Okrycia wierzchnie także wchodzą w grę. Mogę wtedy szaleć z warstwami i wiem, że na pewno nie zmarznę.

Jeśli śledzicie mój INSTAGRAM (tutaj) to już zapewne widzieliście zdjęcie dzisiejszych butów. Wspomniałam wtedy, że na "dłuższą chwilę" zapominam o conversach. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Buty mają genialny wygląd (w prl'u znali się na modzie!), a że podeszwa jest wyższa niż w standardowych trampkach, tworzy lepszą izolację od podłoża. Wybrałam buty w kolorze czarnym, ale bordo z niebieskim również prezentuje się genialnie.


English version:
My wardrobe does not only consist of oversized sweaters, or shirts. Overcoats also play a great role and what's more, they enable my experimenting with layers knowing I won't get cold. 
If you follow my Instagram (here) you probably saw my today's trainers. I've changed my favourite Converse for these, as they simply rock! (they bring back 1980's Poland), and they have much thicker sole, which isolates better, and makes the trainers warmer. My favourite colour is black, but claret and blue are also worth mentioning.futerko/fur - Mango (HERE)
buty/shoes - Komrad Invasion/MADOX (HERE)
torebka/bag - SeeByChloe
okulary/sunglasses - RayBan

<b></b>
INSTAGRAM