tkmaxx: hats


 

To już ostatnia odsłona serii "Stylowy Przewodnik TK Maxx i Style-On". Były warstwy, okrycia wierzchnie, teraz przyszedł czas na nakrycia głowy. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań dodatków na zimę to koniecznie zajrzyjcie do sklepów TK Maxx, w których znajdziecie także ubrania, akcesoria, buty w cenach do 60% niższych od cen regularnej sprzedaży w Polsce i na świecie. 

Macie swoje ulubione czapki? Czym sugerujecie się przy zakupie? Stawiacie na modne fasony, konkretne kolory czy po prostu ma być ciepło i wygodnie? Jestem ciekawa Waszego zdania. Ja osobiście lubię eksperymentować z nakryciami głowy, dlatego też pokazałam się w trzech różnych propozycjach.

A na poszukiwanie inspiracji do Waszych jesienno-zimowych stylizacji zapraszam do TK Maxx. Listę sklepów znajdziecie tutaj: www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/.

English version:
Today's post is the last of "Tk Maxx and Style-On guide to style" series. Previously you could read and watch about layers and overcoats. The clip below is devoted to hats. If you're currently looking for such accessories, you have to visit Tk Maxx, which offers not only great selection of products, but also great prices. 
Have you got your favourite type of hats? What's the most important while choosing a hat? Does it need to be trendy? Or it's enough for it to be cosy and warm?


1. Opaska2. Czapka pilotka z kożuszkiem 3. Melonik


 filming and editing: Karol Skierski www.peunaqlatka.pl

<b></b>
INSTAGRAM