STREET STYLE: SUIT ME


Diabeł tkwi w szczegółach dlatego przy wyborze płaszcza od razu postawiłam na podszewkę w panterkę. Niby taki detal, a potrafi zrobić różnicę. Ostatnimi czasy dużo uwagi poświęcam materiałom, z jakich robione są moje ubrania. Uważam, że czasem warto postawić na jakość i mieć w szafie tak uniwersalne rzeczy, które będą służyć latami. To, że kocham okrycia nie jest żadną tajemnicą i wybór płaszcza od nowej marki SUIT ME nie przyniósł rozczarowania. Założycielki marki sprowadzają tkaniny z Włoch, a szyją je w Polsce. Podkreślają to, że z każdego modelu pojawi się jedynie kilkanaście-kilkadziesiąt sztuk. Nie chcą masówki, cenią sobie indywidualne i nowatorskie projekty. Nie znajdziecie u nich dresówki, ale zaprzyjaźnicie się z moherem, jedwabiem, tkaniną żakardową i moją ulubioną wełną.

PS: Na hasło "Style On" dostaniecie 15% zniżki w sklepie internetowym (tutaj).  

English version:
While choosing today's coat two factors grasped my attention in particular. One of them was the leopard lining, which adds this little something to a classic look of this piece of clothing. The other factor are materials used to make it. The quality of the coat didn't disappoint me. The brand owners buy their fabrics in Italy, and sew their products here in Poland. All SUIT ME collections are to be limited and innovative, made from best quality materials such as jaquard, silk or wool.
Ps. If you're interested in purchasing anything from the online shop (HERE), use the code: "Style On" to get 15% discount.

płaszcz/coat - SUIT ME (HERE)
bluza/blouse - TopShop/Zalando (HERE)
spodnie/jeans - Levis (similar HERE, HERE, HERE, HERE or HERE)
buty/shoes - Zara old (similar HERE, HERE, HERE)
torebka/bag - Coccinelle (similar HERE, HERE, HERE, HERE, HERE)
okulary/sunglasses - Rayban (HERE)

<b></b>
INSTAGRAM