STREET STYLE: STELLA McCartney


Jesień czuć w powietrzu i w sumie powoli u mnie na blogu. Zaczynam wyjmować z szafy swoje długie swetry.
Ten od STELLA MCCARTNEY znalazłam znów w SECOND CHOICE. Jest wełniany i w pięknym, delikatnym kolorze. Polecam także zajrzeć do szafy swojego mężczyzny. Jeśli zastanawiacie się co będzie modne w tym sezonie to rozwiewam drobne wątpliwości - szerokie i długie swetry. Ja nie rozstaję się z nimi już od kilku sezonów.

Teraz coś dla osób, które lubią wyjątkową i niepowtarzalną biżuterię. Jakiś czas temu trafiłam na niesamowitą projektantkę z Czech. Na dzisiejszych zdjęciach niewiele widać, ale pierścionek jest właśnie od niej. Niebawem na blogu pokażę więcej (chyba, że śledzicie mój Instagram, na którym na bieżąco pokazuję swoje nowości). Zajrzyjcie koniecznie na 27jewelry - uwierzcie, nie rozczarujecie się.

English version: 
Autumn is coming, unfortunately, and all my large and warm sweaters will soon have to emerge from depths of my wardrobe. Today's one is by Stella McCartney - yet another catch from SECOND CHOICE. It's made of wool, and as you can see, in a beautiful, delicate colour. 
If you're wondering what's going to be in this season, better dash to your men's shelf with loose sweaters and claim it because it is where you are going to prepare most of your trendy looks. 
Those of you who like unique, handmade jewelry have to visit 27jewelry. Some time ago I came across this amazing designer from Czech Republic. The ring I'm wearing is barely visible (unless you're following my IG), however, you'll see more of it soon. I can promise you that!
sweter/sweater - SECOND CHOICE/STELLA McCARTNEY HERE (similar HERE, HERE, HERE or HERE)
sukienka/dress - ZARA old (similar HERE, HERE, HERE or HERE)
torebka/bag -  STELLA McCARTNEY (similar HERE, HERE)
biżuteria/jewelry - 27jewelry (HERE)
okulary/sunglasses - RAYBAN (HERE

<b></b>
INSTAGRAM