STREET STYLE: YSL BAGZ utęsknieniem czekałam na Fashion Week w Kopenhadze.
Z czujnością obserwowałam pokazy i nie ukrywam, że wielkim faworytem okazała się kolekcja By Malene Birger. Klasyczna elegancja połączona ze szczyptą delikatnych kolorów. Tutaj możecie zobaczyć całość.

Nie spodziewałam się, że kolor pomarańczowy, może mi się tak spodobać! Nie spodziewałam się, że tak szybko znajdę podobne zestawienie (takie jak tutaj) w sieciówce. Czy nie przypomina Wam to także CELINE? Powinnam zacząć, że przede wszystkim to właśnie ona jest królową dzianin i niesamowitych fasonów. Monochromatyczne zestawienia chyba nigdy nie wyjdą z mody.

English version:
I'd been waiting for FW in Kopenhagen and since it finally started I've seen most of it's shows. My favourite one was that by Malene Birger, who combined classic elegance with colour. You can see it HERE.
I couldn't believe I would enjoy an orange set so much, and even more - hat I'd find a similar one so soon... and in a chain store.total look - H&M TREND (similar HERE, HERE, HERE or HERE)
torebka/bag - YSL (similar HERE, HERE, HERE, HERE, or HERE)
buty/shoes - Guess (similar HERE, HERE, HERE, or HERE, HERE)
okulary/sunglasses - RayBan/Perfect Vision
*Jeśli interesują Was markowe okulary (RayBan, Celine, Dior, Prada, Chanel, Fendi itd.) to na hasło "styleon" w salonach Perfect Vision w Warszawie czeka 20% zniżka. 

<b></b>
INSTAGRAM