LET'S TALK: PLEATED SKIRT


Dziś kolejne zdjęcia z cyklu Let’s talk.
Tym razem umówiłyśmy się na jeden motyw przewodni - mianowicie plisowana spódnica, która co kilka sezonów wraca na ulice. Dowodem na to jest czarna vintage spódnica Agnieszki (www.agnesaadamczak.com), oraz moja, który pochodzi z ostatniej kolekcji Zara. Jeśli macie w swoich szafach plisowane kiecki to teraz jest właściwy moment, żeby zaprzyjaźnić się z nimi na nowo. Każda z nas standardowo zupełnie inaczej połączyła ten sam element. Ja postawiłam na motyw zwierzęcy oraz prostą marynarkę oversize. Aga natomiast przy czarnej spódnicy zaszalała z kraciastą koszulą. Dzięki temu widzicie, że plisowaną spódnicę można łączyć na wiele sposobów, po swojemu! Dajcie znać co sądzicie o naszych propozycjach.

English version:
Another set from 'Let's Talk" series. This time we both decided on a pleated skirt, to wear it our own way, and to show you how it could be worn. Agnes decided to put on a black vintage on, whereas I felt it's the right time to show the one from the latest Zara collection.
Często zadajecie mi pytania gdzie można kupić pokazywaną przeze mnie rzecz. Na blogu pojawiają się zarówno nowości w mojej szafie, jak i stare ubrania. Dla ułatwienia będę obok podpisanej rzeczy starała się podawać link do ubrania bardzo podobnego! Myślę, że dla niektórych będzie to bardzo pomocne.

spódnica/skirt - Vintage (similar HERE, HERE or HERE, HERE)
koszula/shirt - NEW LOOK - HERE (similar HERE, HERE or HERE
buty/shoes - NEW LOOK  (similar HERE, HERE, HERE, or HERE)
torebka/bag - CALVIN KLEIN (similar HERE, HERE, or HERE)

JA:
spódnica/skirt - Zara (similar HERE)
marynarka/jacket - New Look (similar HERE, HERE, HERE, HERE or HERE, HERE)
buty/shoes - Zara (similar HERE, HERE, HERE or HERE)
torebka/bag - NOWIŃSKA (similar HERE, HERE or HERE)

<b></b>
INSTAGRAM