STREET STYLE: CAFE STOR


Sukienka w formie żakietu znajdowała się na mojej liście ubrań potrzebnych w tym sezonie.
Długo jednak zastanawiałam się w jakim kolorze ją wybrać (białą? granatową? jasnoniebieską?). Wszystkie trzy kolory najchętniej widziałabym w swojej szafie. Szukałam czegoś takiego, by pasowało do spodni, jak również, żeby sprawdziło się jako sama sukienka zachowując przy tym klasyczny fason. Chyba już wiem, co będzie moim ulubieńcem następnych tygodni.

PS: Jeśli szukacie markowych okularów to znowu powracam z promocją. Na hasło "style on" 20% zniżki. W salonach PERFECT VISION znajdziecie okulary: Ray Ban, Prada, Dior, Celine, Chanel, Fendi i wiele innych. POLECAM!

PS2: Najlepsza kawa na świecie jest w Cafe Stor w Warszawie. Delikatna, kremowa po prostu przepyszna! Jest duża szansa, że mnie tam często spotkacie. 

English version:
A dress-like jacket has been on my seasonal wish list. The only doubt concerned the colour of it (white, navy blue, light blue?). I could easily see all three colours in my wardrobe. I wanted a piece of clothing wchich could be worn with trousers, and separately as a dress. I think I know what's going to be my favourite set for the following few weeks. kamizelka/vest - TUTAJ (HERE) 
spodnie/jeans - River Island
buty/shoes - TUTAJ (HERE)
okulary/sunglasses - RayBan
biżutera/jewellery - TUTAJ (HERE)
torebka/bag - Coccinelle

<b></b>
INSTAGRAM