LUNA FOREO & DOUGLAS


Znacie FOREO LUNA mini, urządzenie oczyszczające przeznaczone do każdego rodzaju skóry?Zastanawiałam się długo czy to małe urządzenie, kształtem przypominające mi nieco ciastka makaroniki, faktycznie działa cuda?

Nie czytałam za dużo o nim w internecie, bo chciałam sama, na własnej skórze przekonać się o działaniu i wyrobić zdanie na temat jego skuteczności (bądź nieskuteczności). Jestem też jedną z tych osób, które nie mają zbyt problematycznej cery i szczerze też nie stosuję zbyt wielu preparatów. Używam kremu na dzień i na noc, żelu do mycia twarzy. Trochę to niepoważne z mojej strony, bo wiem, że codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna w moim wieku. Jednak wracając do sedna sprawy i samego urządzenia:
Używam Foreo Luna od 2.5tygodni (robię to raz dziennie wieczorem) i zauważyłam, że skóra stała się bardziej promienna. Już po kilku pierwszych dniach stosowania można zauważyć efekt w postaci gładszej i niesamowicie miękkiej skóry. Cały zabieg trwa około dwóch minut (wiem, że wystarcza jedna minuta, jednak ja pozwoliłam sobie na trochę dłuższy masaż twarzy, który jest bardzo przyjemny). LUNA jest w 100% wodoodporna. Szczoteczka nie wymaga wymiany, jest zrobiona z silikonowego włosia, a raz naładowana (przez gniazdo USB) wystarcza nawet na pół roku.

Foreo Luna można kupić w Perfumeriach Douglas w całej Polsce.

English version: 
I hadn't read anything about Forea Luno before I started using it, for I wanted to avoid all the marketing blabber and make my own, independent opinion about the product. I'm one of the lucky ones who don't have any serious problems with their complexion and thus I don't use many facial cosmetics (still, I know I should). I've been using Foreo Luna for about 3 weeks now (once a day in the evening) and I must admit I've noticed significant improvement in condition of my skin. It's much softer and finer. The device is waterproof, made od soft rubber, and its battery is said to last about 6 months of continuous, daily usage (1 minute per day). Sonic brush Foreo Luna are available in Douglas perfumeries.
<b></b>
INSTAGRAM