Street style: CONHPOL Elite


Czy szpilki mogą być wygodne? Mogą. Wystarczy tylko postawić na jakość.
Założę się, że nie tylko ja mam ten problem, że zawsze kiedy zakładam nowe buty mam odciski, coś mnie uwiera i zazwyczaj wysoki obcas zostawiam tylko na czas kiedy przemieszczam się samochodem. Moich nowych butów, które są ze skóry licowej cielęcej (wnętrze buta także jest ze skóry) mogłabym w ogóle nie zdejmować. Są bardzo MIĘKKIE, wygodne i stabilne. Dodatkowo postawiłam na lekki kolor, aby ożywić codzienne stylizacje. O dziwo także numeracja zaczyna się od numeru 35, czyli koniec z męczeniem wkładek do butów. Prezentowany model to model Conhpol woman dostępne w salonach Conhpol Elite. 
Jeśli mowa o codziennym zestawie, to w moim przypadku nie może obejść się bez szerokich ubrań. Tym razem gruby sweter pożyczony z szafy chłopaka. Spódnica w paski to obowiązkowy must have każdej wiosny. Jest to na tyle uniwersalny deseń, że co sezon wpisuje się idealnie w mój styl. 

English version:
Can high-heels be comfortable? One just has to choose wisely and bet on quality. I bet I'm not the only one who always has problems with new heels (height, comfort, blisters, etc.). Today's ones, however, I could wear all the time. They are, by far, the most comfortable, the most stable, and the softest of all my shoes (and believe me, I've got quite an impressive collection). Oh, what is more? They look great! Today's model are Cohnpol Woman available in Cohnpol Elite shops. In my daily looks there is always place for oversize clothes. This time I put on this huge, warm sweater from my boyfriend's wardrobe. Striped skirt, which to my mind is a universal piece of clothing, perfectly matches my spring style.

 spódnica/skirt - F&F (HERE)
sweter/sweater - Bershka %
buty/shoes - CONHPOL Elite (HERE)
kurtka/jacket - Riserved (old)
torebka/bag - Zara
okulary/sunglasses - Celine

<b></b>
INSTAGRAM